Признаки сотрясения головного мозга у детей

Без названия (52)

Симптоми, чи признаки сотрясения головного мозга у детей : інформація для батьків
Найпоширенішим діагнозом в дитячій травматології є струс головного мозку. Даний діагноз ставиться до легкого ступеня черепномозкових ушкоджень, проте наслідки струсу мозку у дітей можуть бути самими непередбачуваними. Емоційна лабільність, схильність до судомних проявів, ослаблення пам’яті, головні болі, підвищена сприйнятливість до інфекційних і вірусних захворюваньнеповний список можливих наслідків після струсу.
Основні причини струсу у кожної вікової групи свої. Наприклад, якщо для дітей грудного віку такими факторами будуть недбалий догляд і безтурботне ставлення з боку батьків, то для дітей 36 років на перший план виходить підвищена рухова активність і недосконалість координації. У школярів причини дуже різноманітні.
Зауважте, що легкий струс мозку у немовляти може виникнути навіть при сильному закачуванні.
І ще один момент: при даному ураженні мозку необоротних порушень не спостерігається.
Клінічні прояви даного стану у немовлят наступні:
часті відрижки (можлива одноразова блювота);
блідість обличчя;
знижений апетит і відмова від їжі;
набухання тім’ячка;
поганий сон, примхливість, безпричинний плач.
Як проявляється струс у школярів:
явна втрата свідомості (від 10 до 15 хвилин);
сильний головний біль;
виражене порушення координації;
постійна нудота і блювота;
наявність неврологічної симптоматики;
температура при струсі у дітей залишається в нормі.
Звертаємо увагу, що характерною рисою струсу мозку в дитячому віці є наростання симптомів. Якщо відразу після травми стан дитини можна охарактеризувати як цілком задовільний, то з плином часу воно помітно погіршується.
При травмі голови необхідна консультація фахівця! Своєчасна діагностика і лікування допоможуть уникнути багатьох ускладнень і важких наслідків. На нашому сайті https://www.dobrobut.com/ ви знайдете перелік лікарів та діагностичні заходи, які можуть знадобитися дитині після струсу мозку.