Рація Baofeng UV-5R для мисливців


 В комплекті: антена (упакована окремо), кредл з зарядкою, навушник, прищіпка, темляк. Конектор стандартний, при бажанні можна підключити антену з великим посиленням. Довжина рации для охотников з антеною близько 25 див. Досить зручно, особливо якщо кілька рацій — встановив «на базу» для підзарядки, а заряджену взяв з собою. Актуально для ЧОПовцев, охоронців, інших служб. індикація Червоний (заряд) / Зелений (заряджена) сигнали. Зверніть увагу, на новій рації клеми батареї заклеєні захисним скотчем. У компонуванні рації можна виділити дисплей, під яким розташований розмовний динамік. Кнопка VFO/ MR перемикає режим роботи по каналах зі списку частотний режим (частоти Введення з клавіатури). Меню відкриває доступ до налаштувань рації. На лівій частині корпусу кнопки Call (виклик) і НІГ (передача). Задня частина корпусу — масивна батарея (видно кнопка PUSH для вилучення батареї), гвинти кріплення прищіпки. Якщо натиснути на PUSH — можна витягти батарею.

На верхній частині корпуса є «тактичний» світлодіод — невеликий ліхтарик для локальної підсвічування.
Світить він не яскраво, але буває корисно. Так і батарейку він практично не витрачає.
Включення і регулювання здійснюється класично — поворотом ручки гучності. При включенні рація вітає вас)))) Для порівняння — кілька фотографій дисплея. При передачі загоряється світлодіод червоним. При прийомі — зеленим (виклик, наявність сигналу на каналі). Частоти відображаються у двох рядках. Також присутня інша індикація (рівень сигналу, рівень заряду батареї і т.

В комплекті також є темляк (близько 18 см) — прив’язав відразу, так як зручно. Гарнітура з одним навушником, кнопка з мікрофоном. Для прошивки частот знадобиться універсальний кабель Програмне забезпечення для прошивки частот. Максимальна дальність, звичайно, сильно залежить від умов місцевості, з іншого боку, 2 — 3 кілометри зазвичай вистачає за очі для швидкої комунікації.
Рації відмінно покажуть себе в щоденній роботі (охорона, технічні служби), так і у відпочинку (ігри та інші заходи на природі). Вже випробував ці рації у вилазках на природу, працювали в парі з подібними ж Баофенгами.