Робота в готелях Ізраїлю для українців

9-7-2019

Ізраїльські компанії не обмежені квотами при працевлаштуванні іноземців, але на першому місці для роботодавця завжди будуть стояти ізраїльтяни. На отримання гідної роботи не варто розраховувати тим, хто погано володіє івритом.
Щоб законно працювати в Ізраїлі, здобувачі повинні мати дозвіл на роботу, на підставі якого видається робоча віза до Ізраїлю. Деякі роботодавці можуть попросити замість дозволу на роботу «Блакитний» папір або статус біженця.

Хочемо порекомендувати https://israeliwork.com.ua/ua/good-to-know/est-li-smysl-ehat-v-izrail-na-rabotu-izrail-gostepriimnaya-strana-dlya-svoih/

Як працевлаштуватися в Ізраїлі українцю?
Такий спосіб пошуку скорочує час і гроші. Пробуйте шукати роботу у великих компаніях або готелях. Вони ретельно стежать за дотриманням законів Ізраїлю. Посередники з працевлаштування візьмуть комісійні в розмірі від 200 євро.

Для оформлення робочого дозволу та укладання трудового договору можна приїхати в Ізраїль по турвизе, а потім повернутися в Україну за робочою візою. Повертатися в Ізраїль потрібно чим швидше, тим краще, чекати місяцями вас ніхто не стане.

Ізраїльський роботодавець оформляє дозвіл на роботу, потім в Міністерстві внутрішніх справ отримують візу тип в1 (Бет 1). Оформляється вона на рік з пролонгуванням до 5 років. Дозвіл на роботу видається під зазначену посаду. Якщо ви звільняєтеся, воно анулюється і потрібно починати все спочатку.

В Ізраїлі жорсткі закони в плані КЗпП, робітники іноземці прирівнюються до корінних жителів Ізраїлю з прав і обов’язків.

Тому якщо роботодавець вчинив відносно легально влаштованого працівника не «по-діловому», йому загрожують великі штрафи. Тому іноземцям влаштуватися працювати в Ізраїль легально дуже просто.

Отримання робочої візи
Щоб отримати робочу візу в Ізраїль, необхідна робота «в парі» роботодавця і майбутнього працівника. Видає робочу візу тип В1 Консульство Ізраїлю в Україні за вказівкою МВС Ізраїлю. Вона Видається на місяць з правом продовження в Ізраїлі на 12 міс., а потім до 5 років.

Вартість оформлення робочої візи в Ізраїль
Українцям робочу візу отримати досить проблематично, оскільки Україна ще не увійшла до складу ЄС. Роботу іноземцям без паспорта ЄС практично не пропонують через тяганину з оформленням документів. Робоча віза тип В1 обійдеться в 46 доларів. Не приставайте на пропозиції відправити вас працювати по візі А5. Це не той тип візи, за яким можна працювати, її видають подружжю ізраїльтян, поки вони чекають громадянства.

Робота в готелях Ізраїлю
На початок поточного року мінімальний рівень оплати праці в ізраїлі був 1170 дол. У середині року підняли до 1200 дол, а до початку наступного року планують підняти до 1400 дол.
Середня зарплата по країні на поточний рік – 2000-2500 дол.

Іноземні працівниці можуть розраховувати на роботу в сфері послуг, оскільки Ізраїль – курортна країна, і попит на покоївок і службовців готелів, котеджів величезний. Перевага такої роботи в тому, що Іврит потрібно знати на базовому рівні, вітається знання базової англійської.