Розкуті танці шпиці з чоловіком обговорює не тільки сочі, але і вся росія

0
27

Пару катерини шпиці і руслана панова можна по праву назвати най-най на «кінотаврі»: активної (відвідують всі заходи), стильною (здається, що над їх образами працює ціла креативна команда), закоханої (вони зовсім не соромляться публічно проявляти почуття один до одного). Їх конкурентами є хіба що варвара шмикова і данило радлов, але про цих хлопців ми поговоримо іншим разом. А герої сьогоднішнього дня-катя і руслан. Їх танці на афтепаті сьомого дня кінофестивалю обговорює весь рунет.

Пуститися в танок подружжя вирішило під композицію 4 minutes мадонни і джастіна тімберлейка, що підірвала музичні чарти в далекому 2008 році. Якщо ви пам’ятаєте, то в кліпі на цей трек королева і принц поп-сцени вельми запально танцюють. Наша думка-катя і руслан зуміли затьмарити їх. Дивіться самі!

Він в мятном оверсайз-костюмі, вона в коралової комбінації з високим розрізом-молоді, розкуті, класні!

Хочемо відзначити, як здорово обидва володіють своїми тілами. Хоча, про катерину ми знали це і раніше — її виступи в шоу» танці з зірками » були одними з найяскравіших. У фіналі танцювального конкурсу, на якому вона і її партнер михайло щепкін зайняли п’яте місце, актрису прийшов підтримати тато, про якого вона розповіла зворушливу історію, пов’язану з танцями.

» багато років тому він так само був поруч на конкурсі «королева року» в пермі. З ним тоді ми об’їздили всю перм в пошуках туфель для виступу, і тато купив мені саму карколомну пару золотих човників, в яких я перемогла. І ходила я в них потім ще кілька років, так вони мені подобалися. Папа, спасибі за любов!»

Сьогодні головним партнером катерини — і в танцях, і в житті — є руслан панов, з яким, як ми бачимо, їй дуже добре!