Рush-k

«На смак і колір товариша немає» – насправді «товариші є» і розуміння їх переваг дозволяє зробити продукт популярнішим. Всі виробники категорії FMCG приділяють увагу якості своїх продуктів, але не завжди позитивні результати лабораторних досліджень гарантують вибір покупця. Деталі на http://www.push-k.com.ua.

Для визначення купівельних переваг в залежності від виду продукції агентствами маркетингових досліджень використовується два типи тестування: Hall-test (Хол-тест) і Home-test (Хоум-тест). У рамках обох тестувань цільова аудиторія продукту отримує зразки продукції, і кожен учасник тесту присвоює кожному зразку оцінки згідно з анкетою. При тестуванні продукти не мають ідентифікації бренду. В результаті у маркетолога з’являється обґрунтоване розуміння сильних і слабких якостей продукту.

Хочете почути незалежні оцінки вашого продукту від споживача і дізнатися, що його побажання? Прагнете бути першими, хто розкусить зародження нової тенденції в сфері Вашого бізнесу і зробити фурор?
Тестування продуктів, які вже існують на ринку, допоможуть Вам точніше зрозуміти свого споживача, який виступить не просто в ролі клієнта, а порадника і підказувачі. Агентство маркетингових досліджень PUSH-K Solutions допоможе правильно підійти до дослідження, проведе його, знайде «фішки» і надасть результати, які підштовхнуть Вас до успішних рішень.