SPA центр

11-23-2016

SPA центр

Привести себе в порядок – справа серйозна. Воно вимагає часу і уваги. Для того, щоб оточуючі помітили, що ви погарнішали, необхідна серія процедур, розподілена у часі. У міському середовищі таку програму реалізувати важко. Саме тому існує спа центр. Тут ви можете відпочивати, поправляти своє здоров’я і наводити красу одночасно.

 

Тут вашій оздоровлення сприятимуть професійні фахівці, сучасне обладнання та неповторна атмосфера заміського готелю. Вас порадує вид з вікна, так і місце для прогулянок.

Зусилля фахівців підкріплюються усіма принадами відпочинку в курортній зоні: свіже повітря, артезіанська вода, чудові краєвиди узбережжя, сосни, пісок, шум води…

Абревіатура SPA в дослівному перекладі означає «оздоровлення через воду».

Філософія SPA центру «etualspa» має й інше, звучання – ставлення до тіла, як до Храму Душі, і зусилля фахівців центру спрямовані на оздоровлення і душі, і тіла, на збереження і примноження Вашого здоров’я та краси. Саме так відноситься спа центр до організації косметологічних процедур.

SPA-центр « etualspa» оснащений сучасним європейським обладнанням, тут працюють висококваліфіковані майстри.

Безперечною перевагою нашого комплексу є індивідуальний, системний, комплексний підхід до здоров’я, а здоров’я – до краси, естетиці обличчя та тіла.

Наші фахівці:

  • протестують функціональний стан вашого організму;
  • підберуть Вам індивідуальний курс лікувальних та естетичних процедур;
  • Ви отримаєте рекомендації щодо здорового способу життя, раціонального харчування, і руху.

SPA послуги від «etualspa» – поєднання кращих традицій східної і європейської медицини і досягнень сучасної медицини та косметології.

Ви можете подарувати будь-яку послугу SPA центру за допомогою подарункового сертифіката «etualspa».

Про користь SPA процедур

Вже давно відомо, що однією з головних складових організму людини є вода. Тому процедури з використанням мінеральних вод і лікувальних грязей, які надає SPA центр, настільки ефективні для підтримки здоров’я і краси.

Що таке SPA процедури? Це насолода спокоєм і блаженне розслаблення. Саме цього так не вистачає в житті практично будь-якої сучасної людини, особливо що проживає у великому місті з його шаленим ритмом життя. Тому SPA центр – це той острівець спокою і порятунку від стресів, який потрібен кожному.

SPA-процедури – це майже чарівне засіб, здатне позбавити від хронічної втоми, поганого настрою, ранніх зморшок і інших проблем зі шкірою.

Причому на проведення оздоровчих процедур не обов’язково витрачати багато часу. Всього за кілька годин можна отримати відмінний результат, адже SPA центр надає можливість отримати велику кількість оздоровчих процедур в одному місці.

Сучасні SPA програми – це комплекс лікувальних і косметичних процедур, в основі яких використання властивостей природної води, а так само інших натуральних продуктів, наприклад, меду, шоколаду, молока або ароматичних масел. Основна мета, яку переслідують клієнти, які відвідали SPA центр, – це отримання переконливою установки на здоров’я, молодість і гармонію.Причому, важливо навести не тільки зовнішній порядок, але і досягти гармонії в думках і емоціях. Адже людський організм – це єдине ціле і відсутність спокою в душі обов’язково позначиться на зовнішньому вигляді.

Приємні процедури, які може надати SPA центр, це не просто спосіб підняти настрій, а методика, що дозволяє досягти глибокої релаксації і душевного комфорту, без яких жодна косметична процедура не дасть помітного ефекту.

SPA центр «etualspa» запрошує скористатися SPA процедурами по догляду за тілом та обличчям, SPA і лікувально-оздоровчими турами, і послугами Банного будинку.