Ставки для початківців: від реєстрації в букмекерській конторі до першого прибутку-швидкий старт

Вирішили зануритися в світ беттінг? Не поспішайте! Не забувайте, що ви ризикуєте своїми грошима. А це означає, що підійти до цього заняття треба з розумом, точно розуміючи, як правильно робити ставки на спорт і не програти під чисту. Хочемо порекомендувати https://gori11a.com/stavki-na-csgo Якщо парі для вас – як один із способів розважитися й отримати порцію адреналіну, поки грає улюблена команда – тоді це керівництво не для вас. Тут ми розглянемо теоретичні та практичні дії, як почати заробляти на ставки в букмекерських конторах стабільно і чого категорично робити не можна.

Ставки для початківців від реєстрації в букмекерській конторі до першого прибутку-швидкий старт 1
Ставки на спорт: з чого почати новачкові
Перше що треба зробити починаючому гравцеві – це отримати знання. Спершу про те, як почати робити ставки, а потім по наростаючій:

букмекерські терміни – розшифровка ставок;
особливості парі на кожен вид спорту;
як вибрати кращого букмекера – поглянути на рейтинг;
як зареєструватися в букмекерській конторі;
як поповнювати рахунок в БК і виводити гроші з балансу;
які стратегії ставок вже працюють;
що пропонують у безкоштовних прогнозах на спорт;
як навчиться аналізувати матчі самостійно;
як визначити розмір парі і правильно управляти фінансами на рахунку;
і багато іншої корисної інформації, і рад досвідчених бетторів.
Все це ви можете знайти на нашому сайті детально, але у цій статті розглянемо коротко по пунктах, з чого почати і в яку сторону рухатися, щоб вже зараз мати загальне уявлення, а можливо, і відразу приступити до наступу.

Ставки для початківців від реєстрації в букмекерській конторі до першого прибутку-швидкий старт 2
Основні Букмекерські терміни
Не будемо вдаватися в сленг бетторов, а просто розкажемо суть позначень в ставках, і як розшифровувати пропоновані позиції на сайті букмекерських контор. Почнемо з того, що більшість основних парі мають вигляд абревіатур, наприклад: П1 і П2, 1Х і Х2, ТБ1,5, ТМ2,5, ІТС і т. д.;) Треба звикнути до того, що літера «П» завжди позначає у букмекера перемогу, а Х – нічию. Цифри один і два біля цих шифрів мають на увазі номери команд, де 1-це господарі матчу, а 2 – гості. Таким чином, все, що буде відноситься до приймаючої сторони – нумерується одиницею (Ф1, ИТБ1, 1Х), приїжджаючи команда/спортсмен маркуються двійкою. Безліч позначень стабільно зафіксовані таким чином, щоб гравець у всіх букмекерів розумів, яка ставка що позначає. Приміром:

Ф – фора;
ТБ/ТМ — тотал більше/менше;
ІТ – індивідуальний тотал;
Доп – додаткові ставки;
1Х/Х2 – подвійний результат, команда як мінімум не програє.
Найчастіше, БК намагаються в загальному ринку коефіцієнтів писати пропозиції повністю. Тобто позиції «перший гол», «обидві заб’ють» « «точна кількість» мають на увазі тільки те, що написано. Складніше з такими видами парі, як «азіатський гандикап» або «ставка в три результату» — тут треба додатково орієнтуватися (вивчаємо на сайті конкретної БК).

Ставки для початківців від реєстрації в букмекерській конторі до першого прибутку-швидкий старт 3
Особливості укладення парі на різні види спорту
Природно, кожен вид спорту відрізняється з технічного боку, відповідно, і ставки на нього адаптуються. Ті хто ставлять тільки на футбол зі стандартним тоталом 2,5, розуміють, що в хокеї такий показник явно не у справ, тому що середній показник там вже 5,5. Також в тенісі з’являються котирування на тай-брейки, в хокеї на видалення, у баскетболі на триочкові, в бейсболі на подачі і т. д. Але в будь-якому випадку, не варто бояться вивчати новий спорт для ставок, можливо, саме там буде знайдена поточна закономірність, яка гравцеві принесе більшу вигоду, ніж найпопулярніша дисципліна.