Ставки на спорт : як це робиться?

8-1-2019

Ліга Легенд вона ж League of Legends або ж просто LoL це змагальна командна гра в жанрі MOBA. Як і її не менш популярний прабатько Dota, гра LoL є однією з найбільш великих і відомих кіберспортивних дисциплін. З 2011 року команда розробників гри проводить щорічний чемпіонат світу з призовим фондом в один мільйон доларів, за цей приз борються кращі світові команди. Беттерам залишається задовольнятися більш скромними призами, укладаючи парі у букмекерів на різні результати турнірів.

Хочемо порекомендувати пограти в https://gor1lla.net/stavki-na-league-of-legends

Оскільки у LoL величезна багатомільйонна аудиторія, то букмекерські контори не упускають можливості запропонувати зробити ставки на цю гру. У сфері кіберспорту за нею проводиться величезна кількість турнірів, змагань та матчів різного масштабу, При правильному, усвідомленому підході здійснюючи обдумані ставки на цю гру, можна регулярно заробляти непогані гроші.

Багато великих букмекерів примітили цю популярну гру і пропонують глядачам робити на неї всілякі ставки. Гравець бажає заробити ставками на LoL може звернути свою увагу на такі контори:

НА ЩО МОЖНА ПОСТАВИТИ В LEAGUE OF LEGENDS
Ставки на League of Legends в різних букмекерських конторах здійснюються по-різному, але найбільш поширені стандартні варіанти подані нижче:

Ставка в прематчі або лайві на перемогу команди;
Ставка на загальний рахунок матчу;
Ставка на конкретну карту або локацію, де пройде бій.
Деякі результати припускають укладення парі з форами і тоталами. Серед більш специфічних маркетів на ЛоЛ можна відзначити наступне:

Перша кров, з передбаченням того, яка з команд візьме перший фраг;
Ставка на знищення вежі;
Серія вбивств з чотирьох або п’яти героїв;
Загальна кількість знищених драконів суперника.
ЯК РОБИТИ СТАВКИ
Для того, щоб максимально ефективно робити ставки на League of Legends c мінімальними ризиками, рекомендується дотримуватися таких порад:

Необхідно уникати матчів з непередбачуваним результатом. В них надто велика ймовірність здійснення непередбачених подій і випадків, які можуть призвести до втрати ставки.
Проводити ретельний, регулярний аналіз команди, на яку буде відбуватися ставка. Слід вивчити її статистику, характерні особливості гравців, командну тактику і т. д. Це справедливо і по відношенню до команди суперників з метою отримання максимально повного уявлення про майбутнє протистояння.
Рекомендується перевіряти актуальність і достовірність інформації про обрану команду, її гравців та інші аспекти, що можуть вплинути на результати гри.

Завдяки жанрової приналежності і особливостям ігрового процесу гри League of Legends висновки про остаточний кінець гри, як правило, можна зробити ще на ранніх етапах матчу. Оскільки в Кіберспорт приходять тільки професіонали, то часто їх статистика говорить сама за себе. Якщо користувач намагається самостійно прогнозувати результати матчів, то тут існує дві рекомендації.

У разі, якщо ставка відбувається перед грою, то необхідно ретельно провести попередній аналіз команд. Статистика може багато чого сказати, але ця гра сповнена несподіванок, тому до уваги також слід приймати злагодженість команди і її здатність вміло реагувати на будь-які непередбачені ситуації.

Коли ставка відбувається в живому режимі, то в LOL, як правило, перемагає та команда, яка краще себе зарекомендувала на перших етапах гри. Мова йде про кількість убитих героїв суперника, зруйнованих вежах і т. д., команда, що наближається до перемоги, зазвичай тисне суперника по всіх фронтах, припиняючи будь-які спроби до ефективного опору.