Террасные системы

5-12-2017

Без названия (6)

Історія діяльності Woodplast почалася в 2006 році, коли заповзятливі власники майбутньої компанії привезли з Китаю в Україну експериментальну партію терасної дошки з деревинно-полімерного композиту ТМ Terranson.
Перший контейнер розлетівся як «гарячі пиріжки» серед друзів і знайомих з найближчого оточення, які по достоїнству оцінили переваги ДПК перед традиційними матеріалами для зведення терас.
Тоді стало зрозуміло, що у цього абсолютно нового для вітчизняного споживача продукту є велике майбутнє і перспективний сімейний стартап почав розростатися у велику успішну компанію, яка через 10 років отримала звання лідера галузі терасових і фасадних систем і стала лауреатом премії «Український Національний Олімп 2016» (Business Olimp Awards).
Зайнявши міцні лідируючі позиції на ринку Woodplast зосередив свої зусилля на тому, щоб передбачати побажання своїх клієнтів та надавати їм тільки інноваційні продукти з найкращими споживчими якостями.
Віддавши перевагу новаторським європейським технологіям виробництва ДПК, Woodplast ввела в свій асортимент терасну дошку ТМ Bruggan і ТМ Legro, яка не тільки зовні, але і по тактильним відчуттям і навіть по запаху практично не відрізняється від натуральної деревини.

Наші переваги:
Широкий асортимент продукції, та найкращі террасные системы
Велика складська програма;
Щільна дилерська мережа на території України;
Демократичні ціни на продукцію кращих світових виробників ДПК;
Оперативне вирішення будь-яких робочих питань;
Бездоганна репутація на ринку.Деревно-полімерна терасна дошка від відомих світових виробників Legro, Bruggan, Mirradex вигідно відрізняється від свого дерев’яного аналога наступними характеристиками:

— не вимагає спеціальної обробки (покриття лаком, фарбування)
— не піддається деформації
— не розсихається
— не гниє
— не вигорає під впливом сонячних променів
— не є середовищем існування цвілі і грибків
— не служить їжею для жучків і гризунів

У виробництві композитної терасної дошки використовуються тільки екологічно чисті полімери. Вони ж і забезпечують виробу захисні властивості і вражаючу довговічність.

Кілька років тому наша компанія почала займатися постачанням фасадних систем з композиту. Будівельний бренд Legro випускає інноваційний продукт для зовнішнього облаштування будівель. Поверхня фасаду, виконана з композитної дошки, абсолютно не відрізняється від дерев’яної – вона така ж приємно-гладка, а її текстура нагадує добре оброблений дерев’яний спіл. Ми також можемо предложити, фасадная доска Харьков .При цьому фасадні системи Legro з деревно-полімерних матеріалів надають користувачеві відразу кілька переваг:

— стійкість перед погодними умовами (морозами, спекою, сонячним світлом, сильним вітром)
— легкість монтажу
— тривалий термін служби
— відсутність необхідності в додатковій обробці покриття

Дізнатися як застосовується терасна дошка, як здійснюється монтаж терасного декинга, отримати цінні поради по укладанню верандной дошки , облаштування тераси і веранди і чим відрізняється палубна дошка від декинга можна у розділі Статті. У нас також е декинг ДПК

Використання композитних матеріалів для фасадів – тренд в європейському котеджному будівництві, який активно завойовує позиції популярності в нашій країні, створюючи непередаване відчуття домашнього тепла і затишку.