Три роки чекаємо: зірка «битви екстрасенсів» передбачила закінчення пандемії

0
13

«ну коли ж це все закінчиться?» — запитують росіяни, натягуючи на обличчя маску щоранку перед входом в громадський транспорт або магазин. Ті, хто ці самі маски ігнорує, теж втомилися — хоча б від обговорень, чому вони їх не носять. Так, ми і уявити не могли, як новина кінця 2019 року про вірус в китаї (яку, до речі, багато довгий час не сприймали всерйоз), змінить весь світ.

Але грянула пандемія, потім стався світовий локдаун, за першою хвилею covid-19 послідувала друга, третя… Цієї осені в росію прийшла і четверта. Недовіра до вакцинації або недбалість лікарів? точної відповіді на це питання ніхто дати не може, тому ми продовжуємо носити маски і поповнювати свої сумки новими санітайзерами, не знаємо, коли зможемо спокійно виїхати за кордон, і все ж віримо, що найближчим часом життя повернеться в колишнє русло. Ось тільки коли?

Приблизне закінчення пандемії озвучила учасниця нового сезону «битви екстрасенсів» лінда хевард-міллс — саме їй багато глядачів пророкують перемогу.

В інтерв’ю порталу teleprogramma.pro лінда поміркувала про те, як коронавірус змінив світ, наше ставлення до життя, дозвілля, роботи, власного здоров’я. Як він змінив медицину!

» я вважаю, що в 2022 році буде великий прорив в лікуванні онкологічних захворювань вакцинами. Технологія, яка лежить в основі багатьох вакцин, існує вже 40 років, але тільки ковід став поштовхом, щоб почати використовувати її в справі. І це реально величезний прорив!»- зазначила хевард-міллс.

На жаль, чекати скоро завершення пандемії, на думку лінди, не варто. Трапиться це не в наступному році і навіть не через ще один рік…

«мені здається, що те життя, яка вважалася нормальною до пандемії, повернеться до 2024-го, але вже все буде трохи по-іншому. Але не варто впадати у відчай, так як за два роки пандемії ми багато чому навчилися! ми зробили величезні кроки в розвитку вакцин, причому не тільки від ковіда. Немає лиха, без добра!»