«він може зіпсувати радість новосілля»: ісхаков має право претендувати на майно гагаріної

0
18

З розлучення поліни гагаріної і дмитра ісхакова пройшов вже рік, але пара досі з’ясовує стосунки, намагається поділити майно і опіку над спільною дитиною. Співачка і фотограф ніяк не можуть прийти до спільного рішення, але, як стверджує юрист сергій сходнєв, у дмитра є всі шанси забрати зароблене його дружиною майно.

За шість років шлюбу знаменитості придбали три квартири в центрі москви, одна з яких з видом на кремль, а також земельну ділянку, на якій будівництво будинку закінчилося вже після розлучення подружжя. Тепер дмитро хоче забрати у колишньої подруги всю нерухомість і за законом у нього може вийти.

Колишній чоловік за законом має право претендувати і на споруджуваний новий котедж, і на квартири, куплені в шлюбі, і навіть вимагати компенсації вкладених коштів в ремонт колишнього будинку, в якому зараз проживає гагаріна з дітьми і мамою.

Навіть суми на рахунках співачки, які були на момент розлучення, має право вимагати в суді поділити навпіл як спільно нажите. Ісхаков при бажанні може зіпсувати радість новосілля колишньої, зажадавши накласти арешт на новобудову в рамках суду по розділу майна, — передає слова юриста сергія сходнєва «кп».

Дивно, але ще 29 вересня дмитро ісхаков переконував ксенію собчак в інтерв’ю, що не ділитиме з екс-дружиною нажите майно, адже його в цьому конфлікті цікавить тільки спілкування з дочкою.

Я не збираюся цього робити, — зізнався дмитро в youtube-шоу » обережно, собчак!».

Раніше поліна гагаріна провела цілий рум-тур по заміському будинку, який тепер може дістатися колишньому чоловікові.

Анастасія антоновська