Водонаєва з ножем, бондарчук з квіткою, вокс і судзиловська в «клітці»: зірки на прем’єрі серіалу «чакі»

0
7

У москві відбулася прем’єра двох епізодів серіалу»чакі». Скоро у всьому світі святкуватимуть хелловін. Для знаменитостей вихід на показ став свого роду репетицією перед найстрашнішою ніччю в році. Зірки змогли «вигуляти» свої хелловінські костюми.

Захід відвідали світлана бондарчук з чоловіком сергієм харченком, альона водонаєва, олеся судзиловська та інші.

Олена водонаєва одяглася дуже зухвало, якраз під тематику вечора. Ведуча одягла яскравий светр-оверсайз, зробила довгий гострий манікюр, а в руки взяла ніж з бутафорською кров’ю.

Світлана бондарчук прийшла на прем’єру разом з чоловіком сергієм харченком. Обидва підібрали собі схожі образи і наділи смокінги. Жіночність костюму світлани надав велику квітку на плечі.

Актриса олеся судзиловська і колишня солістка угруповання» ленінград » аліса вокс віддали перевагу нарядам в клітку. Обидва обрата вийшли жіночними і одночасно відмінно вписалися в загальну атмосферу.

Дочка співачки слави олександра морозова вибрала дуже зухвалий чорний наряд. Шкіряні штани, груба взуття, короткий топ і подовжений жакет успішно передали похмуру атмосферу заходу. Образ морозова доповнила маскарадною маскою.

На зоряній тусовці було ще багато яскравих і моторошних нарядів. Більше фото зіркових гостей шукайте в нашій фотогалереї. А серіал «чакі» вже ексклюзивно доступний в пакеті vip на каналі vip premiere і в онлайн-кінотеатрі vip play.

+10

Валерія залевська