Водонагреватель электрический Round

12-4-2017

Незважаючи на стрімкий розвиток технічного прогресу наявністю безперебійного гарячого водопостачання влітку мешканці багатоквартирних будинків похвалитися не можуть. Щорічні перевірки, профілактичні роботи і аварії є причиною відключення води на тривалий час. Даному випадку слід придбати спеціальний апарат. Бойлер — накопичувальний водонагрівач, який додатково може використовуватися в якості резервуара. Споживає такий пристрій не більше 2,5 кВт електроенергії і здатне забезпечити нагрітою до 70 градусів рідиною невелику квартиру і приватний будинок. У нас водонагреватель электрический Round.

Які види бойлерів бувають?

Зараз на ринку представлений великий асортимент продукції від різних компаній. Виробники постійно займаються удосконаленням моделей, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного клієнта. В залежності від розмірів і способу нагріву електричні водонагрівачі бувають накопичувальними і проточними. Перший варіант містить певну кількість гарячої води в баку і періодично підігрівають її до необхідної температури. Проточні вироби здійснюють нагрів в момент подачі струменя з крана. Це відмінний варіант, щоб вимити посуд, але в душ краще встановити бак на 80 літрів.

Внутрішня «начинка» також впливає на довговічність приладів. Виділяють бойлери з мокрим і сухим теном. Перший варіант має мідний нагрівальний елемент, який нагадує кип’ятильник. На ньому набагато швидше утворюється накип, яка відрізняється поганою теплопровідністю. Вони довше гріють воду і швидше ламаються. «Сухий» ТЕН не контактує з водою, оскільки знаходиться в спеціальній колбі. Його зона тепловіддачі вище, тому він не розпікається до межі. Тому подібне виріб прослужить довше.