Як робити еротичний масаж чоловікові і жінці

3-13-2017

Якщо секс для вас став справою буденною, потрібно терміново щось робити. Наприклад, подарувати своїй другій половинці масаж. Але не простий, а еротичний. Для цього зовсім не потрібно відвідувати спеціальні курси. З нашої статті ви дізнаєтеся, як робити еротичний масаж так, щоб продовження було пристрасним і гарячим. Якщо Вы втомились від буденної метушні, то рекомендую Заказать эротический массаж в отель .

Основи якісного еротичного масажу
Почнемо з підготовки. Це найголовніше, якщо ви хочете, щоб все пройшло на «відмінно»:

Атмосфера. Приглушіть світло, запаліть свічки, поставте повільну приємну музику. Все це налаштує партнера на потрібний лад і дозволить забути про буденність.
Душ. Його обов’язково слід прийняти і масажиста і, так сказати, клієнту. Можна прийняти душ або ванну разом, що стане ще одним елементом прелюдії.
Відмовтеся від важкої їжі. Перед масажем краще не наїдатися. По-перше, це порушення техніки безпеки (так-так, не смійтеся), а по-друге, вся енергія піде на переварювання їжі, а не на любовні ігри.
Акуратний короткий манікюр. Так і масаж проводити легше, і партнеру буде приємніше.
Масажне масло. Це засіб потрібно вибирати заздалегідь, з тими ароматами, які подобаються вам і вашій другій половинці. Перейдіть в розділ «масажні масла» нашого інтернет магазину і замовте вподобаний продукт прямо зараз. Щоб не відкладати задоволення надовго.
Як робити еротичний масаж чоловікові
Недосвідчені дівчата цікавляться: «як правильно робити еротичний масаж?». Бажання дізнатися — це чудово! А тому розкриваємо секрети.

Звичайний масаж робиться за допомогою наступних видів масажних рухів:

погладжування;
розтирання;
розминання;
вібрація.
На відміну від звичайного масажу в еротичному дії повинні бути не стільки активними, скільки ніжними і акуратними. Краще використовувати в основному розтирання і погладжування: саме ці елементи приносять найбільше задоволення.

Рада!
Не копіюйте побачені техніки, а просто постарайтеся доставити задоволення партнеру. Так є гарантія, що еротичний масаж пройде на висоті.

Як робити еротичний масаж хлопцеві, знають небагато дівчат. А адже це відмінний спосіб завоювати його душу і тіло. Покладіть свого чоловіка на живіт і починайте масажувати плавними рухами погладжують. Мета старту — розслабити. Почніть не поспішаючи опрацьовувати шию і плечі. Потім переходьте до спини, роблячи особливий акцент на попереку. Не забудьте і про сідниці. У цьому місці розташовані найбільші м’язи тіла, тому потрібно їх опрацьовувати, докладаючи більше зусиль. Потім спускайтеся до стегон і ступнів — одні з найбільш ерогенних місць у чоловіка. Не забудьте про руки, це дозволить партнеру розслабитися ще сильніше.

Важливо!
Всі масажні рухи потрібно здійснювати у напрямку до серця.

Щоб справити більше враження на партнера, міняйте силу натиску. Так ви більш ефективно впливаєте на активні точки, даруючи чоловікові відчуття нескінченного щастя.

І, звичайно, не варто проходити повз статевого члена і ануса. У цій області розташовано багато чутливих зон, при масажі яких чоловік перейметься бажанням і пристрастю.

Як робити еротичний масаж дівчині
Техніка виконання масажних рухів в принципі та ж сама. Але у жінки активні точки розташовані трохи інакше, ніж у чоловіка.

Як робити еротичний масаж жінці, справжній мужик знати просто зобов’язаний. Адже він не тільки сильний, але і вмілий. Виконуючи масаж, спочатку задійте ступні, потім гомілки і місця під колінами. Після цього помасажуйте спину трохи вище куприка — тут розташована одна з найголовніших ерогенних зон жінки. Після цього плавно підберіться до лопаток, рук і шиї.

Тут ми наводимо основи виконання масажу саме руками. Але не забувайте, що він еротичний! Тому сміливо використовуйте гаряче дихання, легке покусування мочки, не полінуйтеся попрацювати і мовою. Після використання такого арсеналу справа може швидко перерости в пристрасний секс. А хіба не цього ви домагалися?