Як робити ставки на спорт?

Сьогодні реально здійснювати ставки на спорт особисто і онлайн. Але сенс витрачати багато часу на візит в контору, розташовану у Вашому місті? очемо порекомендувати вибрати pubgbett.com . У 21 столітті, простіше сидіти вдома на затишному дивані або в робочому кріслі. І геймить. Використовуючи ПК або смартфон. Х

Уявімо, новачок (раніше не стикався з світом беттінг) потрапляє на сайт БК. Постає цілий Всесвіт невідомих цифр, спеціальних значків, скорочених назв. Новачок-беттор відразу вирішує покинути веб-ресурс і не зв’язуватися з букмекерськими компаніями.

Невірна поведінка! Найголовніше-підійти до майбутньої гри зі 100% серйозністю. Навіть якщо перший час ви збираєтеся грати на бонуси букмекерських контор, а не на реальні гроші. На нашому сайті ви знайдете необхідну інформацію про те, як:

ставити на спортивні заходи з найбільшою віддачею для себе;
відшукати кращі букмекерські контори серед доступних на ринку пропозицій, скористатися їх пропозиціями;
бути краще за інших бетторів, добре заробляти на виграшах.
Після засвоєння цих знань, легко зорієнтуєтеся в такій справі, як грамотні ставки на спорт і рейтинг букмекерів.

Види ставок на спорт
Для максимально простого розуміння, ставки на спорт діляться на: ординар, експреси, «система». Розповідаємо про кожну докладніше.

Ординар
Якщо заглянути в рейтинг Букмекерів і вибрати конкретну компанію, то в ній з 99% ймовірністю будуть ординари. Найбільш простий тип: гравець ставить або на перемогу однієї з команд, або на нічийний результат. Вгадав результат – отримав свій виграш (як суму вкладу, помножену на певний коефіцієнт).

Експрес
Своєрідний мікс ординаров. Ви ставите одночасно 3 і більше одиночних. В результаті (у разі поєднання свого досвіду, хитрості та інтуїції – — більш високий коефіцієнт. І відповідно, виграш. Особливо, якщо компанія знаходиться в перших рядках рейтингу букмекерів.

«Система»
Такі ставки призначені для тих, хто хоче знизити ризик свого програшу. Сума ставки розподіляється між кількома експресами. Суть в тому, що беттор виявляється переможцем, навіть якщо зіграють не всі експреси. А тільки, наприклад, три з п’яти можливих.

Як бачите, відмінності ставок не тільки в назвах. Також – в коефіцієнтах і варіантах результату матчів/подій, на які ставляться. Для того щоб дізнатися, що таке тотал, фора і стати ще краще орієнтується в даній темі і вигравати по максимуму, читайте наші огляди.