Як урізноманітнити сексуальне життя

9-17-2021

Корисні сексуальні поради: від поцілунків до брудних розмов про те, чи насправді розмір має значення . Твоєму сексуальному житті необхідно перетворення? це твій шанс освіжити відносини. Від міфів про секс і сексуального етикету до порад, як урізноманітнити інтимне життя https://ловенс.укр/women/lush-2. Ми відкриваємо правду, яку кожна жінка повинна знати про секс.

1. Йому все одно, поголила ти ноги

Звичайно, серед чоловіків можна зустріти чимало естетів, яким прітіт думка про неголених жінок. Однак опитування показують, що багатьом хлопцям абсолютно наплювати, голені чи ноги у дівчини. В першу чергу це стосується чоловіків, які націлені на серйозні відносини і не тішать себе ілюзіями про те, що жінка повинна бути абсолютно ідеальною, ніби зійшла з обкладинки глянцевого журналу.

Завшені вимоги до жіночого вигляду чоловіки (як і милі дами) виставляють, як правило, лише на початку букетно-цукеркового періоду. Так що, якщо збираєшся на перше побачення, то краще все ж зробити епіляцію. А якщо ви разом вже давно, то запитай думку чоловіка на цей рахунок. Можливо, ти абсолютно марно без кінця бігаєш по салонах на хворобливі процедури видалення волосся.

2. Ширина завжди перемагає довжину

Якщо ти взагалі звертаєш увагу на розмір пеніса (дослідження показують, що жінок більше цікавить форма пеніса, ніж його розмір), то ти знаєш, що ширина має більше значення, ніж довжина.

Величезний і довгий пеніс може приносити істотний дискомфорт в сексі. Довжина не особливо впливає на шанси довести жінку до оргазму. Як то кажуть, важливий не розмір члена, а вміння ним користуватися.

3. Всі дівчата роблять це

Мастурбація, ось як це називається. У 2010 американська асоціація пенсіонерів провела опитування, в результаті якого, майже половина жінок у віці від 45 до 49 років зізналися, що задовольняли себе за допомогою рук протягом останніх 6 місяців. У 2012 році, дослідження (проведене університетом індіани) показало, що більше половини респондентів хоча б раз використовували вібратор, і майже кожна четверта жінка підтвердила, що користувалася вібратором протягом минулого місяця.

Давно застаріла думка про те, що мастурбація — заняття низинне і вульгарне. Самозадоволення не тільки допомагає отримати розрядку в періоди, коли поруч немає партнера, але ще і дозволяє нам краще вивчити власне тіло.

4. Він любить обійматися, навіть дуже

Справа в тому, що під час занять любов’ю і у чоловіків, і у жінок виробляється хімічна речовина окситоцин – так званий «гормон обіймів». Він же допомагає молодим мамам заколисувати новонароджених. А як він діє на чоловіків? окситоцин стимулює їх бажання до близькості і викликає довіру до партнерки.

Ці дані підтвердило опитування, проведене університетом цюріха. В цьому випадку те, що підходить жінці — підійде і чоловікові.

5. Можна визначити розмір по руці

Чим довший безіменний палець чоловіка, тим довший його пеніс, згідно з даними ліверпульського університету. Якщо його безіменний палець такий же або менше, ніж вказівний, у хлопця дуже низький рівень тестостерону. А якщо навпаки… Зверни увагу на такого чоловіка, якщо шукаєш володаря значного розміру!

Існує безліч думок на тему впливу пропорцій тіла на розмір пеніса. І хоча багато народні прикмети не мають нічого спільного з реальністю, на ділі виявляється, що пропорційні співвідношення частин тіла можуть впливати і на розмір інтимної зони.

6. Варто поекспериментувати

У різноманітності вся принадність життя … І сексу. Чи робите це в гамаку або в літаку; на кухонній підлозі або під душем; одягненими в шкіру або мереживо-якщо це щось нове, це завжди добре!

Не треба думати, що до 40 років ви перепробували вже все-все і точно знаєте, чого хочете. Людському мозку вкрай важливі нові відчуття.

7. Порно збуджує всіх

Те, що жінці нерідко потрібно більше часу, щоб збудитися – всім відомий факт. Зоровий же ефект часто підсилює результат.

У монреалі було проведено дослідження, яке показало, що жінки, які дивилися порно, збуджувалися практично так само швидко, як і чоловіки. Вкрай сильне збудження у чоловіків наступало через 664,6 секунд (11 хвилин), у жінок — через 743 секунди (12 хвилин).

8. Абсолютне розслаблення

Ти розслабляєшся під час оргазму, тому що твій мозок практично повністю відключається. Сканування мозкової активності в нідерландах показало, що під час оргазму у жінок відключається емоційна чутливість – включаючи почуття страху, тривоги і занепокоєння.

Переживаючи солодкий оргазм, просто перестаєш хвилюватися про успішність дітей, покупках або оплаті податків. А тому якісний секс здатний уберегти психіку від депресії, викликаної тривалим стресом.

9. Удавання марно

А ось показати йому, що тобі подобається, — чудово. Тут вкрай важливо бути максимально делікатною, адже чоловікам боляче від самої думки про те, що вони аж ніяк не боги сексу в ліжку. Треба м’яко обговорити пози і ласки, показуючи чоловікові, що саме подобається.

А ось симулювати оргазм не варто. Якщо чоловік зрозуміє обман, то образиться надовго!

10. Краще залишитися в шкарпетках

Якщо твоє сексуальне життя перестала бути гарячою, то іноді це може статися тому, що ти замерзла. Голландські дослідники довели, що у пар з холодними ногами складніше виходить досягти оргазму — всього у 50% опитаних. Тоді як серед партнерів, які вважають за краще не знімати шкарпетки під час сексу, цей показник зростає до 80%.

Багато хто соромиться носити шкарпетки під час сексу, проте їх можна замінити сексуальними панчохами або симпатичними довгими гольфами. Обидва варіанти напевно сподобаються чоловікові, який буде милуватися ніжками подруги.