Як вибрати бодік для малюків

2-11-2021

Які варіанти одягу є для новонародженого, в якій кількості може знадобитися та чи інша одяг.

Комбінезон ще їх називають сліпики це той же самий бодік, тільки з довгими ручками і ніжками. Бодік добре підійде для теплих приміщень, а сліпики знадобляться, коли прохолодно. Також хочемо порекомендувати обрати найкращий бодік для малюка на сайті  https://malishokshop.com.ua/  , тут висока якість дитячого одягу та по найкращим цінам.

Які ще є плюси і мінуси у кожного з цих видів одягу для новонародженого?

Сліпик – комбінізончик на кнопочках, одна цільна одяг, одягаєте сліп на малюка — і не турбуйтеся про те, що сорочечка може задертися (її ж просто немає). Багатьом матусям вони дуже подобаються, але фізіотерапевти радять використовувати їх тільки перші тижні життя, поки малюк в основному спить, коли починає рухатися, дригати ніжками, краще вибирати модельки з відкритими ніжками, так як ніжка може затискатися і деформуватися. Рекомендуємо просто не купувати сліпи в притик — краще нехай він будетпросторним і трохи навирост.

Іноді буває незручно застібати кнопочки, особисто я весь час промахуюся, особливо якщо карапуз вже засинає і не хоче сидіти або лежати рівно, а намагається відповзти.

Так само не зручно мити попу і міняти підгузник, коли розстібаю низ, знімаю підгузник, вона зазвичай починає писати, і відразу все мокро. А коли несу підмивати, ці ніжки від сліпика бовтаються в різні боки, можна підмиваючи дитини їх намочити. Є вихід-притримувати ніжки комбінезона вище, але це вже кому як зручно. Ми одягаємо комбінезон як піжаму, на нічний сон.

Повзунок + сорочечка-довгі штанці на лямках і маленька кофточка на кнопочках або гудзиках (особисто я віддаю перевагу гудзики — взагалі не складається у мене життя з кнопками). Зручно міняти штанці, але проблема з закритими ніжками все ще актуальна — стежте, щоб повзунки не були впритул. Слід пильно стежити за розміром, що б не жало нічого. Але сорочечка одягається під низ, дитина лежить, і вона може задиратися там всередині, заважати. А ці довгі штани на лямках довго знімати-натягувати назад. Зручні в таких випадках короткі повзунки-сдернула-натягнула нові-малюк агукає і не встигає обуритися — тільки краще дивитися просторі повзунки , щоб не в обліпочку. Деякі носять колготки.. Не зовсім уявляю, як можна натягнути на ляльку колготки — мій носив тільки повзунки при чому, коли він доростав до них і вони ставали як рза в зростання — ми переходили на наступний розмір, щоб одягалося все одним рухом.

І щоб не переживати з приводу пом’ялася на спинці сорочечки — можна купити сорочечки не найтонші, а з матеріалу щільніше (з футера). Знову ж варіант підійде, якщо у вас вдома не тропічний клімат.

Є ще варіант бодіка — пісочник, отичается тим, що якщо бодік = майка + трусики, то пісочник = футболка+шортики.бодіки-плюси!

Зручно тому-що коли ношу на ручках нічого не задирається не вилазить і не висовується….просто…

Якщо дітки активні, махають ніжками-це приводь до того, що памперс сповзає набік і підтікає. Бодіки міцно тримають памперс на своєму законом місці і все чисто, і один бодік легше випрати ніж весь коплект (повзунки+сорочечку), плюс душ дитині. І немає пом’ятостей на тілі малюка після сну, як після сорочечок.

Варіанти застібок у бодіков-пісочників: розстібається по всій довжині від горловини до низу або растегивается зверху (як сорочка-поло або на плечах) і розстібається знизу (між ніжок).

У обох варіантів є прихильники і противники: бодіки, які з кнопками між ніг краще одягати не через голову, а через ноги, горловина виходить широка. Боді з кнопками спереду і на запах одягати довше, особливо якщо ви не потрапляєте по кнопках. А тут швидко натягнув і краса)))

І в такому бодіку зручно памперс міняти. Навіть сплячій дитині.

Як одягати бодік.

Бодік з довгим рукавом + штанці + шкарпетки. Бодік застібається внизу, нічого не задирається. Штанці для таких маленьких можна підшукати з м’якою широкою гумкою, так що пупок не здавлюється.

Один мінус з шкарпетками — вони вічно спадають і губляться, особливо вовняні, тому що не дуже щільно прилягають. З цього найзручніше на ніжку одягати пінетки, тому що їх можна зав’язати по ніжці дитини.