Як вибрати букмекера

Букмекерська контора – це юридична особа, діяльність якої полягає у прийнятті ставок від своїх клієнтів на різні події. Від правильно обраного бука залежить багато в чому ваш шанс виграти.

Хочемо порекомендувати вибрати https://gor1lla.bet/bukmekerskaya-kontora-ebarilla

Як БК прогнозують
В основному вони використовують 3 способи прогнозування спортивної події: аналітичний, евристичний і комбінований. Перший збудований на теорії ймовірності і статистичних даних, другий передбачає котирування експертами. Використовуючи третій спосіб, букмекери домагаються більш точних прогнозів на результати спортивних подій. Загальне число ймовірностей ніколи не еквівалентно 100%. В основному, воно становить 115%, а це плюс 15% доходу контори, який інакше називають «profitmargin», закладений у коэфы.

Букмекер постійно залишається в прибутку, інакше не мало б сенсу його існування. Це завдяки тому, що контора переоцінює ймовірного переможця – визначає шанси на перемогу і до підсумкової ймовірності додає 15-20%. У процесі припливу ставок цей відсоток змінюється шляхом перепризначення коефіцієнтів і в підсумку контора має максимально можливий дохід.

Перші і важливі 2 пункти, на які необхідно звернути увагу при оцінці роботи букмекера:

Можливість виведення виграних грошових коштів через банк, на картку. Чесний букмекер в обов’язковому порядку повинен мати укладений договір з банком, який безпосередньо попередньо перевіряє контору.
Наявність ліцензії, яка дозволяє конторі працювати.
Як вибрати букмекерську контору?
Сьогодні в мережі можна виявити більше тисячі БК. Тільки сота частина з них відповідає всім необхідним для хорошої контори вимогам. Вони теж намагаються бути в тренді. Щоб захистити себе від негативного досвіду в спілкуванні з шахраями, варто врахувати наступні фактори.

Безпека. Першим визначальним фактором безпеки є правильний розрахунок ставок і клієнтські виплати в обумовлений термін.
Відкритість. Пристойні букмекери завжди відкривають для загального доступу всю інформацію про свої контакти, за допомогою яких підтримується зворотний зв’язок: телефонна лінія, юридична адреса, пошту і факс. Спробуйте зв’язатися за вказаним конторою телефону. Немає зв’язку – викреслюємо зі списку.
Фінансові транзакції – введення-виведення грошових коштів. Якщо контора пропонує багатий вибір платіжок, значить, вона створює комфортні умови своїм клієнтам.
Коефіцієнт. Вони не повинні падати нижче середнього показника. Коли маржа вище 7,5%, тоді шанси на хороший заробіток незначні.
Лінія. Багата лінія говорить про солідність букмекера і про більший відсоток ймовірності виграшів.