Як вибрати гарне мереживо

Мереживо — тканина, сплетений з тонких шовкових, лляних, бавовняних, поліестерових та інших ниток. Виготовляється різними технологіями плетіння: як автоматичним, так і ручним способом, що дозволяє створювати вишукані та унікальні візерунки, нанесені на поверхню або по всьому контуру виробу. В інтернет — магазині http://furnitura.ua/krujevo представлені мереживні тканини наступних видів: В’язані з бавовни або поліестеру. Застосовуються для обробки комірців, суконь, манжет і кишень. Також використовуються для зовнішнього оформлення інших деталей одягу.

Відрізняється від плетеного тим, що при його виготовленні ажурний мереживний малюнок наноситься на сітчасту основу. Завдяки цьому підвищується міцність мережива, і спрощується процес роботи з ним. Застосовується при оформленні нижньої білизни, блузок, суконь, домашнього текстилю. Мереживо «вії», або Шантильї — витончена ажурна тасьма на напівпрозорої тканинній основі, ключова відмінність якої — «хвилястий» край. Застосовується для прикраси різних предметів одягу — від вечірніх суконь до нижньої білизни. Гіпюр — легке, повітряне, але в той же час міцне мереживне полотно, що підходить як для оздоблення одягу (від весільних суконь до нижньої білизни), так і для виготовлення штор і створення оригінальних аксесуарів. Тасьма з еластичного мережива, використовується для зовнішнього оформлення нижньої білизни і панчіх. Також у нашому магазині є готові вироби з мережива — розкішні і вишукані мереживні жилетки і комірці.

Вибір мереживної тканини або готових виробів з неї процес непростий, так як необхідно враховувати безліч параметрів. Перелічимо основні з них: Склад. Мереживні полотна виготовляються як з натуральних (шовкових, лляних, бавовняних та ін ), так і синтетичних (поліестер, нейлон та ін Тому все частіше можна зустріти варіанти зі змішаним складом — наприклад, бавовна з поліестером. Якісне мереживо має щільне плетіння. При його огляді ви не побачите окремих «ослабленого» петель. Гарний виріб з мереживною тканини повинне бути гладким і легким, зі складним візерунком і великою кількістю деталей на ньому.

Чим складніше і чіткіше малюнок, тим вище якість матеріалу. При використанні недорогих тканин, як правило, всі елементи зв’язуються однією ниткою, що не дуже практично. В якісному виробі при пошитті всі елементи закріплюються окремо. Краї повинні бути рівними, без розривів ниток і узловатостей. Чим менше швів помітно на мереживі, тим якісніше буде виріб. Наявність власного виробництва та складу для зберігання товарів. Пряма співпраця з постачальниками з Європи та Азії. Ми пропонуємо тканини як оптом, так і вроздріб.