Як вибрати гель лак

Гель-лак для нігтів – це прекрасна альтернатива звичайному лаковому покриттю. Завдяки своїм особливостям це покриття поєднує всі кращі властивості гелю і лаку. Корисно знати, як ним користуватися. Рекомендуємо купити гель лак на сайті в Каталог Oxxi Professional

Сучасна косметологія розвивається з величезною швидкістю, адже будь-яка дівчина хоче виглядати красиво, стильно і модно. А справжня привабливість криється у величезній кількості дрібних деталей. Однією з таких складових є правильний манікюр. В нігтьовій індустрії з кожним роком з’являється все більше нових методик і технологій, одна з таких – це використання гель-лаку.

Гель-лак поєднує в собі характеристики як звичайного лаку, так і особливого біогелю. Завдяки першому, такий склад легко і швидко наносити, а за рахунок властивостей біологічного гелю, він зміцнює нігтьову пластину, не деформуючи її. Сучасні виробники гель-лаку створили величезну кількість різних кольорів, які здатні здивувати навіть самих завзятих модниць. Це професійне покриття для нігтів зберігає гідний зовнішній вигляд протягом декількох тижнів. Крім того, за рахунок особливого складу, воно оберігає нігті від пошкоджень. Тому Ви спокійно можете займатися будь-якими побутовими справами або роботою, не боячись за збереження манікюру.

Одна з переваг shellac манікюру – це можливість простого і легкого зняття. Якщо після нанесення звичайного гелю нігті доводиться спилювати, то особливий склад відходить через кілька хвилин. Досить опустити руки в спеціальну рідину.

Підготовка нігтьової пластини до гель-лаку
Спочатку потрібно підрівняти нігтьову пластину так, щоб її вільний край був повністю очищений від пилу і був ідеально рівним. Майстри часто пропонують своїм клієнткам зробити на цьому етапі повноцінний класичний манікюр.

Зняти глянець з нігтьової пластини, інакше гель лак почне відколюватися. Для цього потрібно використовувати бафф з абразивністю. Щоб створити основу для міцного зчеплення складу і нігтьової пластини, потрібно взяти особливий засіб –дегідратор.

Нанести основний гель. У перші дні після процедури нігтьова пластина дуже слабка і її потрібно додатково укріпити. Для цього використовують безкислотні праймери, які повністю безпечні для натуральних нігтів. Додатково обробіть праймером торець нігтя, щоб пластина з часом не відшарувалася.

Семпинг
Після нанесення такого манікюру, дівчата часто використовують семпинг. Щоб спробувати свої сили в цій техніці, можна переглянути кілька відеоуроків в Інтернеті або записатися на кілька курсів до майстра. Семпінг дає можливість створити на нігтях унікальний малюнок, який відобразить ваш стиль і оригінальність.