Як вибрати гінеколога

1-21-2021

 

Тому отримати грубе зауваження від гінеколога для представниць прекрасної статі особливо болісно. Однак часто через велику кількість пацієнтів, втоми або просто характеру лікаря пацієнтки стикаються з різкістю і колючими зауваженнями гінеколога. Стаття написана при підтримці Рейтингу гінекологів Львова — https://roddom.lviv.ua/

Хороший лікар завжди буде готовий прийти на допомогу.

Неввічливе спілкування з пацієнтами — не єдина проблема. Іноді лікар може завдати шкоди здоров’ю жінки, призначивши неправильне лікування.

При виборі лікаря потрібно звертати увагу на його категорію. Вища кваліфікаційна лікарська категорія означає, що перед вами професіонал. Часто про те, що лікар хороший, говорить велика черга перед його кабінетом. Хоча не можна виключати ймовірність того, що і у «поганого» гінеколога може бути вимушений аншлаг, поки його «хорошого» колеги немає з тієї чи іншої причини.

1. Також варто звертати увагу на відгуки про фахівця.

Як і будь-який інший лікар, гінеколог повинен мати охайний зовнішній вигляд, а огляд зобов’язаний проводити тільки в одноразових рукавичках. Нарешті, важливим показником того, що перед вами потрібний фахівець, є ознайомлення пацієнтки після огляду з висновком, оформленим в письмовому вигляді.

Якщо лікар запропонував вам свою візитку і повідомив, що в майбутньому при виникненні проблем він буде готовий прийти на допомогу, значить, це хороший лікар.