Як вибрати кільце

5-29-2021

Краса вимагає ювелірної точності у всьому-особливо це стосується прикрас. Також хочемо вам порекомендувати замовити срібне кольє з фіанітами  по доступним цінам та високої якості  .Кільце має бути не тільки досконалим за красою і якістю виконання, але і ідеально підходити вам за розміром!

Чому так важливо правильно підібрати розмір кільця?

Якщо кільце підходить за розміром, воно вигідно підкреслює форму пальців і лінію рук. Якщо ж кільце бовтається або здавлює палець, то неправильний кут посадки зіпсує всю геометрію і естетичний вигляд. Тому не варто піддаватися спокусі і носити чужі кільця, які вам не за розміром, навіть якщо вони шалено красиві, а подруги дуже щедрі. Така недбалість неодмінно кидається в очі і додає вам швидше мінусів, ніж плюсів.

Чому не можна носити чужі кільця?

Забобони не змушують нас в них вірити, але ми, дівчата, люди вкрай вразливі, і часто саме цим і займаємося.

Отже, згідно стародавньої приймете, чуже кільце носити категорично не можна!звідки взялося таке марновірство? стародавні люди дуже дружили з магією і жили в тісному зв’язку з природою: дорогоцінні камені і метали широко використовували в медицині і повсякденному житті. Ще тоді люди помітили, що кожна людина володіє своєю особливою енергетикою, властивою тільки йому одному. І всі речі, які нам належать, є носієм нашої енергії. Одягаючи чуже кільце, можна перенести на себе хворобу від іншої людини, порушити свої біоритми чужий енергетикою. Сучасні вчені, до речі, довели існування енергетичних полів,тому стародавнє марновірство, може бути не таке вже й забобон?

Якщо ваша енергетика сильніше, ніж енергетика господаря чужого кільця-в такому випадку вам абсолютно нічого не загрожує!

Ось чому, надягаючи чуже кільце, варто добре подумати про те, чиє це кільце і яку енергію воно може привнести у ваше життя.

Найчастіше про свій розмір кілець ми дізнаємося в ювелірному магазині. Як правило, продавці вирішують це питання протягом декількох хвилин, процедура дуже нескладна. Але не все так просто. Іноді в салоні нам здається, що розмір підходить ідеально, але вже через кілька годин стає зрозуміло, що кільце бовтається або навпаки – занадто здавлює палець. Це відбувається тому, що товщина пальця може змінюватися в залежності від багатьох факторів – від самопочуття і стану організму, від часу доби і так далі. Для того щоб остаточно переконатися в правильності вибору, знадобиться як мінімум три примірки – в різний час доби. Ось чому до покупки кільця необхідно готуватися завчасно і точно знати ваш розмір.

Що необхідно знати, щоб правильно вибрати розмір кільця?

  • товщину пальця;
  • ширину кільця;
  • країну-виробника (розміри кілець в різних країнах розрізняються).

Вкрай важливо враховувати при примірці кільця:

  • товщина пальців трохи змінюється протягом доби-з ранку і ввечері пальці зазвичай товщі, ніж в середині дня. Тому при покупці широкого кільця або персня, необхідно підібрати розмір таким чином, щоб прикраса сиділо не дуже щільно. Не варто приміряти кільце відразу після пробудження – вночі ваші пальці злегка набрякають, і знадобиться кілька годин, щоб вони прийшли в свою нормальну фізичну форму.
  • з цієї ж причини не рекомендується вибирати розмір кільця після активних фізичних навантажень, в критичні дні, в стресовому стані, при підвищеній температурі тіла, в дуже жарку або в дуже холодну погоду. Через те, що водний баланс в організмі змінюється – товщина пальця теж змінюється.
  • діаметр кільця повинен бути трохи більше товщини вашого пальця.
  • вибираючи широке кільце вкрай важливо, щоб воно не сиділо дуже щільно при примірці – є ризик, що в один прекрасний день ви його просто не зможете надіти через набряклого з різних причин пальця.
  • ще одна особливість — дуже важливо яке кільце ви вибираєте. Вузьке і широке кільце вибирається за допомогою різних вимірювачів, для того, щоб підібрати більш точний розмір. Дуже широкі кільця (більше 8 міліметрів в ширину) мають розмір на чверть або навіть в половину більше стандартного розміру.
  • велике значення має країна-виробник кільця, оскільки російська система розмірів відрізняється від європейської системи, в якій розміри позначаються не в міліметрах, а в дюймах. Якщо ви знаєте розмір кільця в дюймах, то європейське кільце все одно потрібно приміряти, так як існує певна похибка в співвідношенні розмірів.
  • якщо ви вибираєте вузьке кільце, то воно повинно насилу проходити в суглобі – потім не буде бовтатися на фаланзі, яка набагато вже суглоба. Широке кільце має проходити в суглобі легко і не застрявати – в такому випадку воно і на фаланзі пальця буде сидіти комфортно.

Як визначити розмір кільця в домашніх умовах?

Існує кілька домашніх способів визначення розміру кілець.

Перший метод: щоб визначити ваш розмір, необхідно накладати ваше кільце на найбільш підходящий трафарет, на якому позначені розміри. Контур трафарету повинен лежати в точності по внутрішньому контуру вашого кільця. При виборі між двома відповідними розмірами необхідно вибирати найбільший.

Другий метод: для другого способу знадобиться ручка, нитка або паперова смужка шириною близько 4 міліметрів. При цьому нитка не повинна бути еластичною, не повинна розтягуватися. Оберніть не дуже туго ниткою або паперовою смужкою палець і відзначте ручкою місце стикування. Після цього розправте нитку або смужку і накладіть на розмірну лінійку. Вибираючи між двома відповідними розмірами, зупиніться на більшому.

Третій метод: знадобиться трохи більше часу, оскільки доведеться роздруковувати і вирізати представлену нижче смужку з позначеними розмірами. Виріжте розмірну смужку, надріжте в позначеному місці, протягніть гострий кінець в розріз – вийде паперове кільце. Покладіть його на палець і затягніть, але не дуже сильно. Зафіксоване значення за розмірною шкалою і є вашим розміром кільця.

Хитрі методи: коли хочеться зробити сюрприз і недоречно запитувати розмір кільця, тоді існує кілька хитрих способів зробити це непомітно. Щоб не помилитися з розміром, потрібно на час отримати кільце, яке носить дівчина, і прийти з ним в магазин – це найпростіший спосіб, але не завжди реалізований, оскільки володарка кільця може помітити його зникнення і сюрприз зробити не вийде.

Щоб визначити розмір кільця непомітно для його господині, необхідно взяти аркуш паперу, згорнути його в трубочку і протягнути в її кільце. Потім закріпити папір на стику скотчем і віднести отриманим «макет» знову ж таки – в ювелірний салон.

Ну і найпростіший, майже що дитячий спосіб визначити розмір кільця-покласти його на аркуш паперу і обвести олівцем внутрішнє коло. Також, можна надіти кільце на свій палець і визначити його розмір в магазині – якщо пальці однакової товщини. Якщо немає, то необхідно відзначити ручкою до якого рівня воно надівається на ваш палець і відправлятися в ювелірний магазин.