Як вибрати квіти

5-14-2019

Как выбрать цветы
Про правила вибору живих квітів напередодні Міжнародного жіночого дня розповіли фахівці Росспоживнагляду.
Також хочемо вам порекомендувати http://buket24.com.ua/
Чоловіки майже кожен день намагаються дивувати своїх коханих, близьких, дорогих жінок. Але є в році один день, коли хочеться спокутувати близької людини в море квітів. Представляємо вам корисні поради, як вибрати квіти, щоб вони радували їх володарку довгий час.
Купуючи квіти, варто звертати увагу не тільки на зовнішню красу, але і на стан рослини. Особливо, якщо ви хочете, щоб квітка радував жінку не один день.
Щоб обрати з квітів найсвіжіші, зверніть увагу на стебло. Він повинен бути соковитим, не повинен бути сухим. Крім того, особливо це стосується троянд, краще, якщо навколо бутона буде так звана сорочка. Вони грубіше інших і наче обіймають бутон. Однак щоб надати квітці більш красивий вигляд, продавці нерідко прибирають цю «сорочку».
Ще один момент, на який варто звернути увагу при виборі, це ступінь розкриття бутона. Краще, якщо він буде закритим або полураскрытым. Повністю розкритий квітка виглядає краще, але в букеті він простоїть недовго.
Також варто звернути увагу на еластичність пелюсток. У свіжого пелюстка квітки обов’язково повернеться на місце і прийме колишню форму, якщо його відігнути в бік. Якщо рослина зрізано вже давно, то пелюстки у нього слабкі, підсохлі, виглядають млявими і насилу повертаються на місце.
З обережністю варто поставитися до квітів, які надмірно прикрашені аксесуарами. Як правило, додатково прикрашають ті рослини, які доживають останні дні. Якщо ви не замовляли фольгу або іншу декорацію навколо бутонів, то, швидше за все, вам намагаються продати квіти не першої свіжості.
Що стосується продовження життя букети свіжих квітів, то не варто тримати його довго без води. Крім цього, квіти не люблять різкого перепаду температури. Взимку і ранньою весною не треба вносити квіти з вулиці відразу в будинок. Покладіть їх спочатку там, де трохи прохолодніше, наприклад, в тамбурі або передпокою. Не прибирайте відразу ж паперову упаковку. Дайте квітам «звикнути» до кімнатної температури.
Перед тим як поставити квіти у воду, підріжте стебла, щоб букет отримував більше вологи. Жорсткі стебла можна додатково розщепити ножем. Також необхідно видалити зі стебла нижні листя, щоб вони не гнили у воді.
І ще один нюанс: як стверджують фахівці Росспоживнагляду, у кожної квітки повинні бути «правильні сусіди». Наприклад, не можна ставити в одну вазу нарциси і лілії, гвоздики і троянди, конвалії і тюльпани. При цьому гілка туї здатна дати будь букету більше часу для пахощів.