Як вибрати наколінники для танців

1-22-2021

 

Ви можете не замислюватися про захист ваших колін, але вони роблять велику роботу для вашого тіла. Підтримувати свою вагу нелегко, і тиск на них стає все більше, коли ви займаєтеся фізично складним видом спорту, таким як волейбол. Через це вам потрібно максимально захистити свої коліна, коли ви є спортсменом, і саме тут вступають наколінники.так як ви дбаєте про здоров’я своїх ніг і купуєте волейбольні кросівки, так і ваші коліна потребують турботи. У цій статті ми розглянемо п’ять кращих наколінників, на які потрібно звернути увагу, а також деякі поради як вибрати, то що вам підійде. Хочемо порекомендувати замовити  наколенники для танцев  на сайті.

Він дасть вам великий захист, щоб захистити ваші коліна. Він має набивку vs-1, яка забезпечує високу амортизацію в зонах сильного удару, а також поліефірну композицію поліестер становить 100% матеріалу для підвищення його довговічності.

Головною особливістю є суміш поліестеру, гуми і нейлону. Поліестер в тканині на 45%, гума на 39% і нейлон на 16%, що забезпечує поєднання комфорту і довговічності.

Наколінники забезпечують широке покриття колін, а накладки з поліуретану мають низький профіль для підвищення рівня комфорту.

Ця опція пропонує вам нижчий захист профілю, хоча це все ще варто вибрати. Оскільки вони поєднують в собі як запах, так і антимікробні властивості, вони є хорошим вибором для активного спортсмена навіть для дітей, що займаються спортом.

Вони містять суміш інгредієнтів, яка покращує повітропроникність продукту 33% гуми, 43% бавовни і 24% нейлону, а рукав прокладки простягається до шести дюймів, що робить його хорошим варіантом і для дорослих.

Підкладка має подвійну щільність, тому вона забезпечує більш високий рівень захисту, ніж у багатьох наколінників, і ви можете придбати її в різних розмірах, включаючи великі, середні і маленькі. Конструкція також забезпечує гнучкість рухів, захищаючи ваші коліна і залишаючись жорсткою довше.

Відрізняється більш тонким дизайном і містить більше піни, яка піклується про ваших ногах там, де вони найбільше потребують, особливо в області коліна.

Поліестер включає в себе наколінники у великих кількостях, в той час як наколінники також мають логотип mizuno redbird (тільки для того, щоб зробити правильну покупку).

Дизайн не має згинів всередині, але зберігає свою зручну посадку, тому що він доступний в менших ширинах, щоб піклуватися про менших гравців, а також великих і середніх.

Враховуйте позицію, в якій ви граєте, і свій досвід це визначить необхідний вам рівень заповнення. Наприклад, тилові гравці пірнають менше, але вимагають швидких рухів, тому їм потрібно менше набивання, щоб збільшити їх гнучкість і руху. Для фронтальних гравців, однак, пірнання є частиною гри, тому їм потрібна максимальна кількість рівнів захисту, щоб захистити свої коліна. Для початківців це подібна історія їм потрібно більше набивання, ніж досвідченим гравцям, оскільки вони все ще вчаться правильно пірнати без травм.

Подумайте, чи підходить вам ваша колінна прокладка (переконайтеся, що ви виміряли окружність коліна перед покупкою).якщо накладка не підходить, вона не буде ефективно захищати ваші коліна.

Наприклад, якщо він занадто великий, він буде ковзати вгору і вниз. Це робить подушку незручною і збільшує ризик отримання травми. Якщо вони занадто маленькі, вони скорочують кровообіг в нозі і викликають дискомфорт.

Комфорт колінні подушечки бувають різних дизайнів, і ви повинні вибрати той, який вам зручніше. Деякі люди люблять щільно прилягають прокладки, в той час як інші люблять прокладки, які покривають великі поверхні.

Стійкість до стирання цей аспект є ключовим для того, щоб наколінники виглядали новими навіть після багатьох ігор і важких днів. Це навіть відрізняє марки наколінників один від одного. Це важливо, особливо якщо ви граєте цілий сезон вам потрібні наколінники, які можуть витримати грубе поводження на майданчику для волейболу.