Як вибрати промисловий вентилятор

10-15-2020

Промислові Вентилятори застосовуються в багатьох сферах народного господарства. Вони бувають різних видів: радіальні, канальні, осьові та інші. Щоб правильно вибрати промисловий вентилятор, варто враховувати безліч питань.  

Вам слід визначити частоту обертання і типорозмір, при яких буде можлива коректна робота. Частота обертання — це продуктивність, або, іншими словами, обсяг повітря, який вентилятор може перемістити за одиницю часу.

Дуже важливий фактор — тиск, тобто можливість вентилятора перемістити повітря на необхідну відстань, долаючи опір. Також варто враховувати агресивність переміщуваного повітря, температуру повітря, наявність у ньому домішок.

Знаючи всі ці нюанси, ви зможете легко визначити потрібного вам вентилятора. А якщо у вас виникнуть труднощі, варто звернутися до досвідчених фахівців. Ми завжди з радістю надамо консультації і запропонуємо промислові вентилятори, які найкраще підійдуть вам.

На будь-якому промисловому підприємстві одним з найважливіших елементів є хороший вентилятор. В даному питанні мова йде не про простий вентилятор, а про особливі промислові вентилятори. Вони виготовляються на заводах і повинні проходити особливу сертифікацію. Залежно від призначення виділяються різні категорії і різновиди промислових вентиляторів.

Так, наприклад, виділяють:

вентилятори для круглих і прямокутних каналів

вентилятори з шумоізоліровать властивостями

вентилятори, які встановлюються на даху, іншими словами, дахові вентилятори