Як вибрати прозору сумку

1-29-2021

not found

Також хочемо вам порекомендувати

Маленька прозора сумка-тоут tous gum

  • Опис

  • Подарункова упаковка

  • Інформація про доставку

  • Повернення

  • Потрібна допомога?

  • Чому tous?

Маленька сумка-тоут tous gum з прозорого вінілу в поєднанні з вінілом з обробкою під шкіру і нашивкою з каучуку. Застібка-кнопка на магніті. Індивідуалізовані сріблясті аплікації. Ручки і регульований знімний ремінець-кроссбоді. Розміри: 20х24х11 см.

Ми прекрасно знаємо, що найприємнішим при врученні подарунка є задоволення від цього хвилюючого моменту. Tous доставить вам всі вироби в унікальній упаковці. В наявності є «чарівні» коробочки і сумки різних розмірів і кольорів зі знаком справжності бренду: ювелірний дім з 1920 р.

Терміни доставки: москва, московська обл., санкт-петербург – 1-3 робочих дні, для інших регіонів – до 10 робочих днів (не рахуючи дня оформлення замовлення).

Детальніше в розділі інформація про доставку.

Товар підлягає поверненню протягом 7 днів з дати доставки, якщо він знаходиться у відмінному стані, в неушкодженій оригінальній упаковці, зі збереженням товарного вигляду (в т.ч. При збереженні цілісності пломб, ярликів і бирок на товарах).детальніше в розділі політика повернення.

Якщо у вас виникли питання, зв’яжіться з нами за безкоштовним телефоном: 8 800 100 10 29 або надішліть електронний лист на адресу [email protected]

Всі ювелірні вироби та аксесуари tous відрізняються високою якістю. Кожен виріб поставляється разом з сертифікатом справжності. Крім цього, ви зможете скористатися унікальними постпродажними послугами, в які входить ремонт і догляд за ювелірними виробами. Саме тому наш ювелірний дім існує з 1920 р.