Як вибрати прямий диван розкладний

Диван 3-местный с реклайнерами Lorenzo
 

Основні форми диванів

Прямий диван

Пряму форму дивана можна сміливо назвати класичною. У такому вигляді дивани існують вже довгі роки. Прямий диван має рівну спинку і бічні підлокітники. Прямі дивани можуть бути стаціонарними і розкладаються. Якщо хочете дізнатися все про механізми диванів, то читайте цю статтю. Також хочемо вам порекомендувати купить диван прямой раскладной на ilux.net.ua


У складеному вигляді прямий диван, залежно від розміру, буде комфортним для сидіння 23 осіб. Такі дивани можна використовувати у вітальні невеликого розміру. В розібраному стані прямий диван перетворюється в зручну двох спальне ліжко. Стилістично прямі дивани можна використовувати в будьякому приміщенні. Якщо ви володар просторого приміщення, то для вас буде можливим використовувати таку розстановку м’яких меблів, в якій прямий диван комбінується з кріслами або з однотипним побратимом. При цьому другий диван може бути як рівного, так і більшого або меншого розміру. А ось моделі диванів прямої форми з компактними розмірами добре підійдуть для малогабаритних кімнат, передпокоїв і кухонь.

Дивани кутової форми

З назви зрозуміло, що цей вид диванів має форму кута. Зазвичай такі дивана розміщають у куті кімнати, У великих кімнатах допустимо розташувати кутовий диван і не уздовж стін. Такий варіант добре підходить для дивана у вітальні
Велика частина моделей кутових диванів розкладається і може бути використана в якості спального місця. Тому їх можна сміливо розташовувати в дитячих спальнях і вітальнях, де є необхідність організації місць для сну. Дивани такого типу досить громіздкі і вимагають достатнього простору, особливо для розкладання. Але є і компактні моделі кутових диванів без механізмів трансформації. Компактний диван легко стане в кухню або їдальню Форма кута дивана може бути прямий та округленої. Крім того у кут дивана може бути лівим або правим. Що б визначити, який кут у дивана вам потрібно встати особою до його основної спинці, і дивитися з якого боку розташована додаткова секціякут. Якщо секція справа, то диван вважається з правим кутом, якщо зліва, то з лівим кутом.


Існують моделі з універсальним кутом. У них секція кута може розташовуватися з будьякою з сторін.

Перед покупкою дивана з кутом


виберіть місце, де буде стояти ваш диван
визначте, який кут у вашого майбутнього дивана повинен бути.
з’ясуйте
у продавця, кокою тип дивана ви купуєте, і якщо він не універсальний, то який у нього кут.

Диван Пподібної форми прямої

Пподібний диван відноситься до модульних моделей. Він складається з основного дивана і приставних секцій по обидві його сторони. У приставних секціях можуть бути розташовані місця для зберігання білизни, полиці і навіть бар або акваріум. Секції Побразного дивана забезпечені роликами. Тому вони легко пересуваються. Основний диван, як правило, має можливість розкладатися в спальне місце. Перевагою таких диванів є модульність і легкість трансформації. А до недоліків можна віднести високу ціну і значні габаритні розміри.

Диван Зобразної напівкруглої форми

Конструктивно схожий на Пподібний диван.

Так само складається з набору секцій, які в складеному стані утворюють форму підлозі місяця або букви С. Дивани цієї форми вимагають великого простору. Можуть розташовуватися уздовж стіни, але частіше їх використовують у вигляді «острова» в центрі кімнати або в якійсь зоні кімнати. Наприклад, в зоні біля каміна, біля телевізора або в еркера. Перевагою Собразних диванів є нестандартний дизайн, і модульність. До недоліків можна віднести високу вартість і великі габарити в складеному стані. А так само те, що більшість моделей не розкладаються і не мають спального місця.