Як вибрати прямий диван розкладний

not found

Також хочемо вам порекомендувати купить диван прямой раскладной на ilux.net.ua
Магазин робить доставку по всім населеним пунктам в Україні службами Нова Пошта, Інтайм, Делівері.У випадках габаритних вантажів або великих замовлень, з метою економії пропонується доставка догрузом (попутний транспорт).В Одесі та Києві можлива доставка кур’єри магазину.Вартість доставки розраховується індивідуально, на деякі групи товарів доставка безкоштовно!Такі товари відзначені позначкою «безкоштовна доставка».Також можливі самовывозы з шоурумах, салонів і складів.Більш детальну інформацію з доставки уточнюйте у менеджера.

Для захисту інтересів покупців, магазин надає клієнтам наступні документи:1 — офіційний договір Купівлі-продажу, (скан копію на ел.пошту)2 — рахунок фактуру для передоплати (скан копію на ел.пошту)3 — товарний чек при отриманні товару. (скан копію на ел.пошту)Якщо покупцеві необхідні оригінали документів, магазин може вислати їх на вказану поштову адресу (на прохання клієнта) або видати в своєму офісі.Крім надання документів, магазин гарантує покупцеві своєчасну доставку товару або компенсацію в разі її затримки, а також повернення передоплати у разі якщо магазин не може виконати поставку товару у прийнятні для покупця терміни.Також магазин гарантує повноцінну допомогу при виникненні всіх проблемних ситуацій, які можуть виникнути у клієнта при отриманні товару.Нарешті, магазин гарантує покупцеві можливість повернути товар назад, з поверненням передоплати за нього (докладніше читайте в розділі «Контроль якості»).

Магазин «Меблі Бум» дотримується політики лояльних цін по відношенню до покупця.Ціни на сайті представлені як рекомендовані роздрібні від виробників або дистриб’юторів.Також магазин може надавати додаткову знижку на обсязі при великих замовленнях або по програмі лояльності для постійних клієнтів.Запитуйте про цю знижку у менеджера або залишайте свій запит у формі «Хочу знижку».В окремих випадках магазин пропонує торг на певні групи товарів, такі товари позначені міткою «Можливий торг»Якщо вам цікавий такий товар, ви можете вступити в переговори з менеджером про його остаточної вартості, незалежно від обсягу замовлення.Магазин не ставить своєю метою продати товар за найнижчою ціною на ринку, з тієї причини що найнижчі ціни можуть пропонувати або шахраї або сумнівні магазини за неякісний товар.Клієнт дуже ризикує в обох випадках втратити свої гроші.Ми дотримуємося політики «Золотої середини», коли товар забезпечений доступною ціною, гарантією та сервісом магазину.Тим не менш, розумний торг вітається і ми будемо раді обговорити з вами ваші пропозиції за ціною.

Магазин ретельно стежить за тим, щоб товар перевіряли на складі перед відправкою покупцю.Для уникнення пошкоджень транспортних, під час відправлення, товар страхується на повну вартість.Важкі, габаритні і делікатні вироби захищаються додаткової дерев’яними латами.

ВАЖЛИВО! При отриманні товару обов’язково огляньте його на предмет відсутності пошкоджень транспортних!Якщо будуть виявлені пошкодження — не забирайте товар і повідомте нам про виниклу ситуацію.Обов’язково оформите з кур’єром акт рекламації на пошкоджений товар!В цьому випадку магазин візьме на себе подальші переговори з перевізником і вишле вам новий товар замість пошкодженого.

У разі якщо перед складанням меблів буде виявлений заводський брак, зв’яжіться з магазином і надайте фотографію дефекту на нашу електронну пошту, описавши в листі суть проблеми. Магазин гарантує заміну бракованої деталі в оперативні терміни.

У разі якщо якість товару принципово не влаштовує покупця (не відповідає опису або неприйнятний заводський брак), він може його повернути (протягом 14 днів), за умови що товар не збирався, не пошкоджені деталі та не порушена його упаковка.Для відшкодування транспортних витрат, клієнт зобов’язаний надати фотографії підтверджують низьку якість товару або його невідповідність опису на сайті.В цьому випадку магазин гарантує повернення грошей, включаючи витрати на доставку.

Важливо! Індивідуальні замовлення.*Товари, які виготовлялися за індивідуальним замовленням або везли з-за кордону під замовлення, поверненню та обміну не підлягають!У всіх індивідуальних замовленнях можливі тільки усунення дефектів або заміна бракованих деталей за рахунок магазину.

Для зручності клієнтів магазин надає товар з розрахунком при отриманні (післяплата).Комісія за цю послугу становить 2-3% від суми післяплати та оплачується перевізнику.

На жаль, навіть з розрахунком на місці, магазин змушений брати перед відправкою мінімальну передоплату 500 грн (під гарантію договору купівлі-продажу).Ця вимушена міра пов’язана з таким явищем як безвідповідальні клієнти, які після розміщення замовлення «забувають» його забрати.Мінімальна передоплата — це підтвердження серйозності ваших намірів і вона віднімається із загальної суми вашого замовлення.

Оскільки багато клієнтів не бажають переплачувати комісію за післяплата, магазин може також приймати 100% передоплату на свій р/рахунок або картку а також готівкою в офісі (також під гарантію договору купівлі-продажу). У деяких випадках при 100% передоплаті магазин може давати дод. знижку 3% (детальніше уточнюйте у менеджера).У результаті економія клієнта при 100% передоплаті може скласти від 2 до 6% від суми замовлення!

На замовлення які виготовляються або везуться під замовлення, магазин бере передоплату у розмірі від 20 до 70% залежно від замовлення та під гарантію договору купівлі-продажу.

Купити за акції завжди вигідно і приємно!Тому наш магазин регулярно проводить акції і розпродажі на різні групи товарів слідкуйте за ними на наступних сторінках:АкцииАкционные товарыРаспродажные товарыСкидки

За самими свіжими і яскравими акціями магазину слідкуйте в Фейсбуці та Вконтакті

Ми дуже любимо і цінуємо клієнтів, з якими нам приємно було працювати і які повертаються до нас ще.Тому особливим клієнтам, з якими у нас склалися теплі дружні стосунки, ми надаємо як бонус участь у програмі лояльності, яка спрямована на те, щоб підвищити їм комфорт і підкреслити індивідуальність.Крім цього, в програмі лояльності наших клієнтів чекають особливі знижки, переваги у розіграшах та розпродажі.В програмі лояльності передбачено безліч бонусів, приємностей та інших переваг, їх повний опис ви зможете дізнатися у наших менеджерів.