Як вибрати срібний браслет

4-2-2021

Чоловічі срібні браслети, затискачі для краваток, грошей, кільця з печаткою, пряжки для ременя – створюються в багатьох стилях і є аксесуарами для сучасного гардеробу. Хочемо порекомендувати вибрати найкращі https://kviten.in.ua/ru/kabluchky/ на сайті , тут доступні ціни.

З’явилися нові варіанти подарунків, щоб відзначити вихід на пенсію, просування по службі або просто сказати «я люблю тебе»: гребені і щітки, гравіровані брелоки, запальнички, фляги, кишенькові ножі, настільні канцелярські приналежності, годинник для подорожей, навіть чоловічий срібний набір для гоління.

Ретельно підібраний аксесуар з стерлінга-це спогад про емоції, події, заходи. Такий подарунок ніхто не забуде.

Вплив на традиції

З світанку цивілізації люди були зачаровані чарами і блиском містичного білого металу. Протягом століть він застосовувався для позначення історичних віх, урочистостей, досягнень, особливих випадків.

Ніхто не скаже з упевненістю, коли був вперше піднесений дар з цього елемента. Посли з острова крит в 3100 р.до н. Е. Привозили срібні вази в якості підношення єгипетським правителям.

Популярність металу вплинула на мови і звичаї. Срібна ложка стала символізувати дивовижну удачу і привілеї з 17 століття, коли іспанський письменник сервантес спритно зауважив, що «не всі люди народжуються з нею в роті».

Традиція «срібного ювілею» бере свої витоки в німеччині, де було прийнято дарувати стерлінговий вінок жінці після 25 років шлюбу.

Улюблений матеріал для творчих та інноваційних сучасних дизайнерів через його доступності та ковкості – срібло. Чоловічі прикраси переважно створюються з нього. Практично будь-яка форма може бути надана цьому металу. Особливий подарунок з стерлінга-зворушливе вираження любові, дружби, святкування або подяки.

Коштовності для нього

Чоловічі браслети зі срібла можуть бути остаточним знаком довіри і відмінності. Прекрасний подарунок для всіх, а колись виключно для дворян.

Ювелірні вироби не роблять людину більш красивим, проте допомагають йому відчувати себе більш впевнено.

Стерлінгові запонки, в традиційних геометричних формах або тематичних стилях із зображеннями, з камінням — обов’язкові для будь-якого чоловіка.

Прикраса повинна розставляти акценти, але не бути центральною частиною вигляду.

Для більшості чоловіків купити цей дорогоцінний метал-привабливий варіант. Він доповнює різні відтінки шкіри, гармонійно поєднується з повсякденним і офіційним стилем.

Срібні браслети на руках створюють приголомшливе доповнення до одягу. Вони прості, витончені, елегантні.

Сріблястий сприймається як сірий, нейтральний, функціонально поза колірного кола, на градієнті від чорного до білого. Не забезпечує привабливий контраст, який дає золото.

Говориться, що годин і обручки досить для сильної статі. Однак, тенденції моди змінюються постійно. Носити браслети для чоловіків стало прийнятним.

Срібні браслети універсальні, вони можуть бути дивним штрихом до офіційної і повсякденному одязі.

На що звернути увагу при виборі. Перш ніж торкнутися питань смаку і стилю, подумайте, що краще підійде вам. Величина, розмір секцій, намистин несуть значення.

Вибираючи чоловічі браслети на руку, враховуйте структуру суглоба кисті. Знаючи ширину кістки, визначте який вибрати: вузький, масивний, лаконічний, екстравагантний.

При покупці ювелірних виробів оцініть якість конструкції. Огляньте ретельно кріплення, застібки. Шарніри, замки повинні бути надійно закріплені і функціонувати належним чином. Застібатися легко, безпечно.

Як визначити розмір зап’ястя? спробуйте з’єднати великий і вказівний пальці, обхопивши протилежне.

Якщо пальці торкнулися один одного легко, то зап’ясті вузьке. Середнє — якщо ледь торкнулися. Широке-пальці не можна з’єднати, між ними залишається вільний простір.

1. Для маленьких чоловічих зап’ясть бажано підібрати гладкий подвійний срібний браслет. Плетений з шнурків, у візантійському стилі з короткими ланками не підійде.