Як вибрати срібний браслет

Хочете купити жіночий браслет зі срібла, але не знаєте, як правильно вибрати ювелірну прикрасу? Сьогодні ми розповімо вам, на що слід звернути увагу в першу чергу при виборі браслета на руку. Тому рекомендуємо придбаты браслет від Пандора

Виявляється, не варто орієнтуватися виключно на дизайн прикраси. Важливо враховувати поєднання аксесуара з пропорціями руки і особливостями вашого стилю. Адже ювелірний виріб, як і дорогий парфум, «розкривається» виключно завдяки вам.

Який товщини повинен бути срібний жіночий браслет
Підбираючи прикраса на зап’ясті, визначитеся з товщиною аксесуара. Товщина браслета зі срібла залежить від розміру кисті:

Якщо у вас витончене зап’ястя, вам підійдуть тонкі браслети зі срібла. Це може бути браслет-ланцюжок, тонкий жорсткий браслет або браслетик з каучуку з срібними шармами.
Власниці великих зап’ясть можуть собі дозволити більш масивні моделі прикраси. Наприклад, срібний браслет з камінням, з великими ланками або масивні цільні аксесуари.

Щоб браслет зі срібла не заважав вам жестикулювати і не викликав відчуття дискомфорту, важливо правильно вибрати його розмір.

Якщо купуєте жіночий срібний браслет із застібкою, виміряйте окружність руки в тому місці, де буде розташовуватися прикраса і додайте 1-1.5 см для браслета-ланцюжка або 2-2.5 см для браслета з шармами. Масивні браслети зі вставками повинні щільно сидіти на руці, тому до кола руки нічого додавати не потрібно.
Якщо браслет зі срібла без застібки, складіть долоню «човником», сховавши всередину великий палець, і зробіть завмер найширшої її частини. Таким чином, ви отримаєте розмір прикраси. Браслет повинен вільно проходити через широку частину долоні, не викликаючи відчуття дискомфорту.

Не забувайте, що ювелірні прикраси зі срібла потребують догляду. Про те, як доглядати за сріблом, можете прочитати тут. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам вибрати гарний браслет, який буде радувати вас і підкреслювати ваш шарм і індивідуальність.