Як вибрати весільні сукні

4-2-2021

Для кожної нареченої момент, коли вдається знайти «те саме» плаття, є ключовим. Також хочемо вам порекомендувати замовити весільну сукню на сайті  https://oksana-mukha.com/ru/wedding-dresses , тут тільки найкращі моделі .  Всі ми з дитинства уявляємо, як підемо до вівтаря в чудовому білосніжному вбранні, але, ставши дорослими, починаємо розуміти, що знайти його буває непросто.

Якщо для вас тема вибору відповідного сукні актуальна, радимо ознайомитися з порадами фахівців за приміркою. Вони допоможуть не розгубитися і правильно вчинити у вирішальній ситуації.

Відповідайте чесно на запитання консультанта

Завжди є наречені, які соромляться говорити, що їм щось не подобається в пропонованому весільному платті. Консультант через незнання може радити те, що вам зовсім не до смаку, і мовчати про це – просто безглуздо. Не варто боятися образити чужі почуття, в кінці кінців, перед вами не дизайнер, який створив невдалий шедевр, а лише продавець. Та й смаки у всіх різні. Головне пам’ятати: що весілля – це ваше свято, а тому тільки думка нареченої має визначальне значення.

Дозуйте кількість примірюваних суконь

Коли пошуки тривають вже не перший день, хочеться якомога швидше переміряти всі варіанти, щоб, нарешті, знайти свій. Але така думка помилкова: ви досить швидко втомитеся, і, цілком можливо, через це так і не доберетеся до свого ідеалу. Краще вчинити так: з усіх можливих виберіть кілька відповідних фасонів і сфокусуйтеся на одному – найбільш вдалому. Після цього вибирайте вже схожі за стилем моделі. Якщо ви починаєте відчувати навіть легку втому, а всі сукні, принесені консультантом, здаються однаковими, саме час влаштувати перепочинок. Навіть невеликий відпочинок в 15 хвилин допоможе вам прийти в себе і трохи відволіктися.

Відмовтеся від яскравого макіяжу на час примірок

Вирушаючи на пошуки кращого в світі сукні, не забудьте змити макіяж, адже будь-який необережний рух густо нафарбованої нареченої може завдати непоправної шкоди одному з дорогих суконь.

Особливо це стосується губної помади, так як з усіх інших косметичних засобів вона в’їдається в тканину найсильніше. Перед походом в салон або відмовтеся від помади, або витріть її безпосередньо перед приміркою.

Не приміряйте занадто дорогі для себе сукні

Найкраще-відразу сказати консультанту, на яку суму ви розраховуєте, і попросити не демонструвати більш дорогі моделі. Так ви вбережете себе від непотрібних хвилювань: відомі випадки, коли наречені з інтересу приміряють сукні, які не можуть собі дозволити, а після – шкодують, що купити їх неможливо. Розчарування робить всі інші, більш підходящі за ціною варіанти вже не такими привабливими. Не повторюйте чужі помилки!

Не купуйте плаття на розмір менше, в надії схуднути перед весіллям

Хочете скинути кілька кілограм перед днем х? тоді починати худнути потрібно не до самого весілля, а до покупки сукні в салоні. Проблема полягає в тому, що навіть приміряючи плаття на розмір менше, ви ризикуєте його порвати. До того ж, навіть якщо ви, все ж, схуднете до весілля, купувати доведеться вже інше плаття. З цієї причини варто всіма силами намагатися влізти в чужий розмір, замість цього краще попросити про допомогу консультанта. Його робота-знайти плаття, відповідне вам за всіма параметрами.

Не запрошуйте на примірку багато знайомих

Немає єдиної думки там, де мова йде про смаки. Тому, якщо ви не хочете заплутатися в чужих перевагах і радах, не кличте натовп на примірку весільної сукні. Оптимальним вибором буде запросити 2-3 близьких подруг, в смаку яких ви впевнені. Ні в якому разі не запрошуйте компанію, в якій більше 4 осіб.

Ці нехитрі правила допоможуть вам зробити примірки простіше, а вибрати відповідне весільну сукню швидше. Головне пам’ятати: яким би прекрасним не був наряд, краща прикраса нареченої на весіллі – це її світяться очі і щаслива посмішка.