Як вибрати жіночу піжаму

12-20-2020

 

В даний час, коли на ринку присутня величезна різноманітність форм, стилів і кольорів, вибір ідеальної піжами для сну може бути непростим. Для гарного сну потрібна достатня кількість часу, зручне ліжко, а також те, що ви одягаєте перед сном. Також хочемо вам порекомендувати жіночі піжами Пані Яновська затишний одяг для сну.

Нижче наведені поради про те, як вибрати ідеальну жіночу піжаму, яка допоможе вам добре виспатися вночі.

Вибір тканини

Для початку важливо вибрати жіночу піжаму, в якій ви добре себе почуваєте, надягаючи її на себе. Якщо вам подобається відчуття бавовни на тілі або гладкого шовку, то важливо придбати піжаму з цього матеріалу. Також важливо, регулювати температуру тіла в нічний час. Якщо вам холодно, тоді фланель може забезпечити вас теплом на всю ніч. Якщо вам завжди жарко, то шовк буде кращим вибором. Все це може вплинути на ваш сон. Ось деякі з найпопулярніших тканин для піжами:

  • бавовна: бавовна-це м’яка, легка і дихаюча тканина. Він гладкий для шкіри і забезпечує хорошу циркуляцію повітря. Бавовна є поганим ізолятором і не рекомендується для тих, хто відчуває нічну пітливість.
  • шовк: шовк-це тканина, яка є терморегулятором. Це означає, що він може зігрівати вас, коли холодно, і охолоджувати, коли вам жарко. Це гладкий матеріал, приємний на дотик. З недоліків шовку є висока вартість матеріалу.
  • бамбук: бамбук-це м’який, шовковистий матеріал, виготовлений з рослинних волокон. Він допомагає підтримувати комфортну температуру, так як діє як вологопоглинаюча тканина. Бамбук рекомендується для людей, які страждають алергією, оскільки це гіпоалергенний матеріал, що має антибактеріальні властивості.
  • фланель: фланель-хороший матеріал для носіння в холодні місяці року. Він допомагає забезпечити тепло тілу, а також є дихаючим матеріалом.
  • вовна / фліс: вовна може дратувати шкіру, не даючи вам спати ночами. Шерсть зігріває вас ночами, але не відводить тепло, якщо ви перегрієтеся.

Форма піжами

На додаток до тканини піжами, розмір піжами має важливе значення. Чим вільніше піжама, тим легше ваше тіло може рухатися, коли ви спите. Коли піжама занадто туга, вона може стати дратівливим фактором і змусити вас прокидатися ночами. Гудзики і застібки відіграють велику роль в тому, як буде сидіти піжама на тілі людини.

Важливо враховувати всі ці фактори при виборі підходящої жіночої піжами. Піжами відіграють величезну роль у визначенні хорошого нічного сну, що призводить до загального поліпшення здоров’я.