Як вибрати жіночу сумочку

7-13-2020
Cумка Assa 1207-kr женская кожаная черная с кристаллическим блеском-фото-2
 Як вибрати жіночу сумку?

Сумка – невід’ємний аксесуар будь-якого жіночого образу. Часто єдиним критерієм вибору цього важливого атрибута є оцінка «подобається» чи «не подобається». Однак цей підхід не завжди доречний. Якщо ви розцінюєте сумку як інвестицію і хочете, щоб вона була функціональною, презентабельною і якісної, вам варто підійти до її вибору відповідально. Керуватися у цьому випадку потрібно наступними критеріями: її майбутнім функціоналом, а також вашим ростом і типом фігури. Давайте докладніше розглянемо основні опції. Також хочемо вам порекомендувати https://wallet.ua/c/f-handbags/ великий вибір жіночих сумок в інтернет магазині Воллет.

Як вибрати жіночу сумку в залежності від призначення?

Робота

Для ділового образу чудово підійдуть такі моделі як сэтчел і тоут.

  • Сэтчел – це менш формальний варіант портфеля.
  • Тоут — сумочка з щільного матеріалу, чіткої геометричної форми з двома короткими паралельними ручками.

    В обох випадках форма дозволить вмістити не тільки косметичку, гаманець і дрібні предмети, але і документи (як правило А4), планшет, невеликий ноутбук, книгу, щоденник та інші речі, необхідні у вашій професійній діяльності. Обробка повинна бути мінімальною, а колірна палітра спокійною. Ідеально підійдуть базові кольори: чорний, коричневий, бордовий, синій. Ще одним важливим моментом у виборі робочої моделі є матеріал. У ділових переговорах часто необхідно справити враження статусного і успішної людини, тому рекомендуємо придбати сумку з натуральної шкіри відомого бренду.

Базова сумка на кожен день

Практичним варіантом для прогулянок, шопінгу і зустрічі з друзями буде сумочка середнього розміру з великою кількістю відділень і кишень. В неї поміститься необхідне: ключі, навушники, телефон, кардхолдер та інше. Речі будуть добре організовані і завжди під рукою.

Радимо розглянути місткі моделі з м’якої шкіри, такі як сумка — шоппер або «бродяга». З невеликих варіантів підійде крос-боді або рюкзачок. Основним критерієм, звичайно, є ваше уявлення про комфорт.

Вечірній захід

Для походу на вечірку, в театр, ресторан або на світський прийом підійдуть мініатюрні сумочки. Скажімо, клатчі, кисети, ристлети і крос-боді. У такі моделі вміщається максимум телефон і маленька косметичка або гаманець. Великі об’ємні сумки на світських заходах вважаються моветоном. Кольори для подібних цілей слід вибирати яскраві, помітні, що додають акцент вашому образу. Доречними будуть сумки з яскравою або блискучою обробкою.

Як правильно вибрати жіночу сумку в залежності від типу фігури

Додатковим критерієм у виборі сумки є ваш зріст і тип статури.

Виходити слід з трьох основних правил:

  • Розмір аксесуара повинен бути пропорційний зростанню своєї власниці;
  • Форма – протилежна типом фігури;
  • Розташовувати сумку потрібно в місцях, куди ви хочете додати об’єм.