Як відстрочити менопаузу

11-11-2020

У сучасному світі життя жінки дещо змінилося в порівнянні з минулими періодами. Збільшилася тривалість життя, змінилися функції і завдання. Раніше прямим обов’язком жінки було народження дітей і виховання їх до періоду самостійності. Сьогодні жінки можуть реалізувати себе не тільки в ролі матері. Це обумовлює зміни в психологічному і фізіологічному житті, відкриває нові перспективи і можливості. Природно, що увага до теми клімаксу у сучасних жінок вельми високо, вони прагнуть максимально відсунути клімакс і пом’якшити його прояви. Також хочемо порекомендувати почитати про  отсрочка менопаузы биогормональными пеллетами на сайті та прокунсультуватися у найкращих спеціалістів .

Клімакс-абсолютно природний процес, що обумовлює згасання дітородної функції жінки. Головним симптомом клімаксу є зміна в менструальному циклі:» місячні » стають рідше і з часом зовсім зникають. Після того як менструації повністю припиняються, перші дванадцять місяців носять назву менопаузи. Пізніше в житті кожної жінки незмінно настає новий період — постменопауза, що триває до останніх днів.

Враховуючи, що середня тривалість життя сучасної жінки становить в середньому 78 років, постменопауза займає приблизно третину життя.

У період менопаузи жінці найкраще перебувати під наглядом гінеколога. Тільки лікар може точно визначити, що є ознаками клімаксу, а що — можливим наслідком інших захворювань. Уникнути цього періоду навряд чи вдасться, але відсунути клімакс вельми реально. Медичні дослідження підтверджують, що більш пізній клімакс спостерігається у жінок, які дотримуються здорового способу життя, займають активну життєву позицію, мають кілька дітей. Вважається також, що відстрочити клімакс можливо народженням дитини у віці 35-40 років. Куріння і алкоголь прискорюють старіння організму, а значить, наближають прихід менопаузи. Тоді як правильне і збалансоване харчування, а також фізичні вправи можуть продовжити молодість організму і відстрочити настання клімаксу.