Як вилікувати наркоманію

12-23-2020

 

Використання народних засобів з метою позбавлення людини від різних захворювань практикується в багатьох країнах. Різні старовинні методики і поради цілителів дають надію хворому і його родичам. Наркоманія не є винятком – перш, ніж звернутися за професійною допомогою, люди вважають за краще спробувати народну методику – молитву, цілющі відвари, змови і гіпнотичний вплив. Також рекомендуємо почитати про  лечение наркомании у найкращих спеціалістів.

Для ефективності будь-якого з цих методів, необхідна сильна психологічна впевненість самого залежного, стійкість і сила волі. На жаль, наркотичні засоби позбавляють цього більшість хворих, тому покладатися на гарантований результат не бажано. У реабілітаційній клініці «брік» лікувати наркомана допомагають професійні фахівці і дипломовані психологи, що набагато дієвіше і простіше, як для самого пацієнта, так і для його близьких.

1 однак одиницям все ж вдавалося домогтися бажаного результату за допомогою народних методик. Особливо корисні такі підходи після реабілітації. Вони стануть ефективним доповненням до консультацій психолога. Йдеться про трави, рослини, корисні чаї та інше.

Лікування наркозалежності-принципи та основи

Кожна програма по боротьбі з наркотичною залежністю складається з двох глобальних етапів:

 • необхідно перервати прийом психотропних речовин. Це часто призводить до виникнення ломки на фізичному рівні, тому підходити до завдання слід комплексно і професійно;
 • налаштувати свідомість хворого на повну відмову від вживання будь-якого виду наркотиків і постійно підтримувати його в ході ремісії.

Використання народних засобів має починатися з повного очищення організму пацієнта. Полегшити ломку дозволять спеціальні відвари і трави, рясне пиття простої води і чаю.

Щоб підтримати ремісію вдаються до допомоги змов, молитов, іноді гіпнозу. Незалежно від вибору методики, вони використовуються з однією метою: вселити залежному індивіду страх, відраза до наркотичних речовин.

Залежність від наркотиків базується на психологічному рівні, тому дуже важливо соціалізувати хворого. Зміна обстановки, оточення діє досить ефективно. Бажання людини позбутися згубної звички також відіграє велику роль. Він повинен вірити в ефективність і необхідність лікування.

Лікування наркоманії за допомогою рослин

Багато наркотиків-це рослини. Йдеться про канабіс, опіум, кокаїн. Але існують і інші трави, що володіють зворотним ефектом. Використовуючи народні методики на основі рослин, можна вивести токсичні речовини, позбавити організм від продуктів розпаду. Для цього слід віддати перевагу глоду, насінню льону, безсмертнику, календулі, оману. Найчастіше використовують звичайну кропиву.

Щоб заспокоїти фізичну ломку і полегшити загальний стан хворого, підійде теплий чай з додаванням:

 • м’яти;
 • меліси;
 • валеріани;
 • ромашки.

Напій не тільки допоможе залежному позбутися від болю, пройде тривожність і безсоння. Людина стане менш нервовим і агресивним.

Початкове лікування для наркоманів-детоксикація

Для детоксикації в домашніх умовах в народі використовуються різні методики. Крім трав і відварів, до них відносяться:

 • вживання проносних зборів;
 • сольові розчини;
 • суміші молока з високим відсотком жирності і меду, масла;
 • морси зі смородини, малини, полуниці;
 • використання сечогінних препаратів.

Залежні люди, які прагнуть позбутися шкідливої звички, самостійно відвідують лазню або сауну. Це дуже ефективна процедура, однак, не завжди безпечна. Якщо у хворого ломка, це показник сильного стресу у всьому організмі. Для нього висока температура може зробити негативний вплив: погіршитися робота серцево-судинної системи, критичне перегрівання викличе гарячкову реакцію. Терморегуляція може бути порушена.

Підтримка залежного за допомогою нетрадиційних способів

Після очищення організму і виведення максимальної кількості залишкових продуктів розпаду від токсичних речовин, необхідно вживати всіх заходів для того, щоб людина не повернувся до колишнього способу життя. У клініці «брік» пропонується цілий комплекс медичних процедур, психологічних тренінгів та спеціалізованих, інноваційних методик.

Народна медицина пропонує після детоксикації вдатися до використання гіпнозу. Штучний сон дозволяє підсвідомо впливати на психіку індивіда, задаючи йому певні установки. Ефективність такої методики базується на сугестивність людини. Якщо він сам вірить в дієвість гіпнотичного підходу, психіка піддасться на установки, сформується страх до наркотиків.

Комплексна підтримка проти рецидиву народними методами

Не слід покладатися тільки на гіпноз або змову. Це ефективні методики, незважаючи на те, що немає їх документального обґрунтування, проте додаткова підтримка необхідна хворому:

  • вітаміни заспокійливі медичні препарати;
  • регулярні прогулянки на свіжому повітрі;
  • заняття спортом;
  • корисні настоянки на травах;
  • правильне харчування;

6. Консультації з дипломованим психологом.

Відмова від згубної звички не може базуватися лише на навіюваному страху. Необхідно зацікавити людину в житті. Якщо у нього з’являться цілі, хобі, цікава робота, нові знайомі, він перестане думати про наркотичні засоби.