Як замовити смачну піццу


Піца-одне з кращих кулінарних відкриттів людства. Її популярність у світі просто зашкалює. Тому кожна друга господиня хоча б один раз, та й спробувала приготувати піцу вдома. Тільки от не завжди в підсумку виходить так само смачно, як в піцерії. Чому? Є якийсь секрет? Рекомендуемо швидка доставка піци у Львові

НАСПРАВДІ, СЕКРЕТІВ ВСЬОГО ТРИ:
правильне тісто (вода, дріжджі, оливкова олія, сіль і цукор);
томатний соус-сальса, приготований з кращих помідор;
правильна температура випічки.
З тестом питань виникає небагато, температура і спосіб випічки на домашній кухні завжди ті ж самі. Залишається соус. А ось з ним якраз-таки і помиляються.

ЗНАЙОМТЕСЯ: СОУС ДЛЯ ПІЦИ, ЯК В ПІЦЕРІЇ ІТАЛІЇ
Італійці звуть його Salsa (passato di pomodoro). Ні, це не кетчуп. І це не одне і теж. Кетчупу немає місця в піці, так як в італійській культурі кетчуп не вітають взагалі. Сальса-соус зі свіжих помідорів, з додаванням лише солі, і, іноді, цукру. У ньому немає консервантів і підсилювачів смаку. За своїм складом італійську сальсу можна порівняти з Краснодарським томатним соусом, тільки сальса по консистенції більш рідка.

Купити такий соус можна в будь-якому російському супермаркеті, а можна приготувати самим на домашній кухні.

ЯК ЗРОБИТИ СОУС ДЛЯ ПІЦИ, ЩОБ ВИЙШЛО » ЯК ТРЕБА»
Тут два варіанти.

Простій. Купіть Краснодарський соус або томатну пасту. Розігрійте з додаванням води, доводячи до консистенції рідкого соусу (сальса не може бути густою). Додайте сіль, цукор і листочки базиліка.
Правильний. Приготувати соус для піци самому. Для цього вам знадобляться стиглі червоні помідори (не менше 1,5 кг), соковижималка або спеціальна терка для помідор, сіль, цукор і пару листочків базиліка (не обов’язково).
Хоч інгредієнтів для сальси і мало, процес її приготування не швидкий:

помідори миються, ріжуться навпіл і складаються у велику каструлю;
каструля ставиться на вогонь без додавання води. Помідори повинні проваритися хвилин 10, випускаючи власний сік;
помідори протираються в соковижималці, на великому ситі або через спеціальну тертку для помідор. Шкірочка повинна бути вся відокремлена. Вам потрібна лише рідина.
рідкий помідорний сік ставиться на вогонь. Додаються сіль і приправа за смаком, і виварюється до потрібної густоти.
Рада від італійських пиццайоло-соус на піцу викладається вже підігрітим. Теплий соус допомагає тесту ще трохи піднятися, і зробить піцу більш м’якою.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ГОТУВАТИ ЛІНЬ
Якщо возитися з готуванням вам не хочеться або просто ніколи, то завжди можна відправитися всією сім’єю в улюблену піцерію. Там точно буде і смачно, і правильно. Справжня піца, приготована в кам’яній печі-що може бути краще? А якщо на вулиці погана погода, або просто не хочеться порушувати сімейний вечір, то можна просто взяти телефон, і зробити замовлення. Піцу додому? Не дорого?