«якби медики прийшли на півгодини пізніше, я б не вижив»: нещастя алека болдуіна і його сім’ї

0
19

Алека болдуіна називають одним з найкрасивіших, талановитих і успішних акторів сучасного кінематографа. З боку здається, що його життя схоже на казку. Народжений в простій родині (тато — вчитель історії, мама — домогосподарка) хлопець зміг немов походячи підкорити голлівуд — і весь світ.

Актором алек став випадково: будучи студентом факультету політології, він вирішив підробити статистом в телевізійному серіалі. На симпатичного і фотогенічного юнака звернули увагу продюсери. Так все і почалося. Вже 35 років болдуін знімається в кіно, і завоював не тільки любов мільйонів шанувальників, але і безліч престижних нагород, у тому числі дві «еммі», три «золотих глобуса» і п’ять статуеток від гільдії акторів.

В особистому житті у алека теж все прекрасно: любляча і кохана дружина хіларія не так давно подарувала йому п’яту дитину.

Але реальне життя болдуїна, яка багато в чому залишається за кадром, не так вже схожа на казку. Здається, що актора і його найближчих людей весь час переслідують нещастя.

У юнацькому віці болдуін пристрастився до заборонених речовин. І це мало не привело його до смерті.

Був день, коли я потрапив у клініку з передозуванням. Його я запам’ятав на все життя. Це був 1985 рік, 23 лютого. Тоді мені пощастило, і мене відкачали. Мій лікар, коли прийшов до мене, сказав, що якби медики приїхали на півгодини пізніше, то я б помер. Від цих слів все життя пронеслася за секунду в у мене голові. Саме тоді я дав собі слово зав’язати. Після цього я відправився на лікування до психотерапевта. Це був дуже складний час. Я досі не розумію, як я його пережив, — розговорився алек у своїх мемуарах.

Після рехаба і почалася акторська кар’єра алека. Спочатку другорядні ролі, потім і головні, а потім фільм» звичка одружитися», на зйомках якого він закохався в кім бейсінгер.

Після довгих залицянь та відповіла акторові взаємністю, а в 1993 році вони одружилися. І коли пелена закоханості почала спадати, цей шлюб перетворився для болдуїна на справжнє пекло. Кім постійно починала сварки, вважаючи алека причиною її невдач. В атмосфері безпідставних звинувачень проходив майже кожен день, і в один прекрасний момент алек приходить до висновку, що так жити неможливо.

Розлучення, хоч і дозволив вибратися йому з цього згубного болота невдалого сімейного життя, здорово підкосив болдуїна. Напевно, він насправді любив кім і насилу уявляв життя без неї. Щоб позбутися від постійного стресу, зоряний мачо став шукати порятунок в алкоголі. І його життя знову покотилося по похилій.

Я сидів на наркотиках, пив, знімався в паршивому, дурному кіно, перетворив свій шлюб на поле бою, за вісім років розлучення постарів на всі двадцять, — говорив болдуін.

В цей же час — на початку двотисячних — проблеми починаються і у його рідних братів, стівена і деніела. Вони теж стали акторами, нехай і не такими відомими, як алек.

Стівен болдуін в цей період розорився, втративши всі свої статки. Пізніше його навіть заарештовували за несплату податків і штрафів, на які у нього банально не було грошей.

У деніела ж виникли серйозні проблеми з наркотиками. Abc news повідомила, що до березня 2008 року болдуін вже дев’ять разів був на реабілітації, і це йому не допомагало. Брата алека раз у раз заарештовували за дрібні правопорушення і неадекватну поведінку. І, звичайно, знаменитий актор, який і сам знаходився в не кращому стані, постійно виручав своїх родичів.

Коли алек познайомився з актрисою хіларією томас, здавалося, він витягнув щасливий квиток. Після весілля пари всі нещастя на час відступили. Але потім почалися знову.

Хіларія народила чоловікові чотирьох дітей. І коли вони вирішили завести п’ятого, у зіркової мами стався викидень. А потім-ще один. У підсумку вона перенесла два викидня менше ніж за рік, причому на досить пізніх термінах. Пара дуже важко це переживала. А тут ще й старша дочка алека від кім бейсінгер, айрленд, потрапила в рехаб. Болдуін витратив багато сил і нервів, щоб зам’яти цю ситуацію — досі незрозуміло, чи то дівчина перебрала із забороненими речовинами, чи то у неї з незрозумілої причини стався нервовий зрив.

І ось, коли все здавалося б, знову налагодилося — і з сім’єю (у подружжя болдуїнів все ж з’явився п’ятий малюк), і зі старшою донькою, і кар’єра алека знову пішла в гору, зробивши новий виток, сталася непередбачена трагедія.

На зйомках фільму «іржа» алек болдуін, який грає в стрічці одну з головних ролей, застрелив жінку-оператора галину хатчінс.

Пістолет, з якого алек повинен був стріляти в одній зі сцен, якимось невідомим чином виявився заряджений бойовими патронами замість неодружених. Коли почали знімати стрілянину, болдуін першими ж пострілами поранив двох людей на майданчику. Галину хатчінс, яка отримала важкі поранення, врятувати не вдалося. Вона померла до того, як її доставили в лікарню.

Проти актора ніяких звинувачень ще не висунуто. Поліція розбирається в тому, як це могло статися. Але сам алек повністю розчавлений ситуацією. Поки він не давав ніяких коментарів, але потрапили в мережу фото, де болдуін не може стримати сліз, вже розійшлися по мережі. І навіть якщо ситуацію визнають нещасним випадком, життя алека тепер вже напевно зміниться назавжди.