Які дошки використовуються при будівництві каркасного будинку?

Існує цілий ряд факторів, на які слід звертати увагу при підборі обрізної дошки. Це, в першу чергу, призначення матеріалу. Дошка може застосовуватися як для підлоги, так і забору. Значення має і клас матеріалу, а також сорт деревини. Виробництво може мати свої тонкощі. Для струганої дошки використовується спеціальне покриття (лак або масло). Воно оберігає матеріал під час проведення вологого прибирання. Дошки в цьому випадку відрізняються стійкістю перед вологою. пропоную купить строганную сухую доску

Якщо вам потрібно строганная дошка купити її ви можете через інтернет магазин будматеріалів. Вологість дощок в середньому становить не більше 30%. Однак у сухий струганої дошки аналогічний показник становить від 10 до 14 відсотків. Ті ж властивості є у Європолу. Взагалі вологість визначає багато. В цьому відношенні у сухих дощок більше переваг. З ними не відбувається усадка, а значить, не формуються тріщини. Сорти А і екстра ідеально підійдуть вам, якщо для вас важливе значення має зовнішній вигляд матеріалу. Вони не містять дефектів, таких як тріщини, потемнілі області або сучки.

Ви можете придбати пиломатеріали в москві високої якості. Головним достоїнством матеріалу в даному випадку є його натуральність. Дошка стругана з модрини володіє відмінними експлуатаційними характеристиками і високою міцністю. Якщо дошка необхідна вам для парканів, то хвоя краще як матеріал. Якщо ви боїтеся, що матеріал буде вигоряти на сонці, то купіть дошку з ялини або сосни. А ось липа і сосна більшою мірою підходять для будівництва лазні. Пол, викладений з цього матеріалу, буде служити довше, залишаючись при цьому стійким перед вологістю.

Дошка стругана є високотехнологічним матеріалом. Під час її виготовлення обробляються одночасно всі 4 сторони. Для тимчасового будови не варто купувати дорогі сухі дошки. Такий варіант виправданий тільки у випадку з фундаментальними будівлями. Сухі дошки будуть довго служити, при це температурні перепади не зможуть привести до їх деформації.