Замена электропроводки

12-14-2017

Якщо вірити статистиці, то 23% квартирного фонду України становлять Хрущовки. Не один десяток відсотків складають дев’ятиповерхівки 80-х. Відмінна риса і тих і інших, якість електропроводки. І якщо в багатьох Хрущовках, вона ще дивом жива, то в дев’ятиповерхівках побудованих в середині 80-х пацієнт швидше мертвий, ніж живий. Тому заміна і ремонт проводки це те, що вселяє надію. У нас найкраща Замена электропроводки.

Якщо Ви вирішили зрозуміти проводку в квартирі, то в цілях безпеки, економії і здорового глузду, краще поміняти її повністю. Електрики компанії «Minstal» допоможуть вам впоратися із заміною електрики на всіх стадіях, від демонтажу до установки розеток. Без професійної підготовки робота з електрикою далеко не безпечна, а у випадку з прокладкою електромереж загрожує в майбутньому короткими замиканнями, які, в свою чергу, є найбільш частою причиною пожеж.

Заміна проводки коротко складається з декількох етапів:

Розробка проекту, побудова схеми – тут враховуються побажання клієнта, прив’язка до планування, розраховується довжина проводів кількість і розташування розеток і вимикачів.
Розрахунок перерізу проводів та моделі автоматів – перетин ввідного кабелю і номінал автомату визначаються виходячи з загальної потужності потенційних споживачів електроенергії включених одночасно. Враховуються і побутові прилади та лампи освітлення. За цим же принципом, розраховується переріз проводу во всіх приміщеннях.
Демонтаж старої проводки (при можливості) та прорізання стін під нову, в разі, якщо проводка прихована. При монтажі в гофре або трубах під гіпсокартонні панелі, процес спрощується.
Прокладка проводки.
Встановлення світильників, розеток, вимикачів та інших пристосувань.