20 ідеальних купальників для повних жінок

0
5

Силует

У цьому сезоні силуетів багато, головне – підібрати купальник, який підкреслить всі ваші достоїнства, адже недоліків у дівчат не буває! моделі танкіні-справжня знахідка! у них буде не так жарко. Більш того, комбінація топа і трусів будь-якої моделі допоможе прибрати надмірності в області талії або стегон. Злиті моделі з запахом і глибоким декольте візуально стрункішою і витягають силует. Якщо у вас великі груди, такі моделі варто підбирати з прихованою чашкою або на кісточках. Спробуйте роздільні варіанти в стилі ретро! такий купальник буде виглядати дуже спокусливо, а завищена талія майстерно завуалює зайвий обсяг в області живота і стегон.

Колір

Вам здається, якщо ваші параметри не відповідають заповітним цифрам, вам підійде тільки злитий купальник темного забарвлення? цього літа в моді всілякі колористичні рішення. Не готові змінювати темного кольору? віддаєте перевагу спокійну гаму? вам підійдуть купальники актуальних пастельних тонів і, звичайно, насичений синій, благородний смарагдовий і глибокий бордовий. На засмаглій шкірі будуть мати гарний вигляд яскраві кольорові моделі. Якщо ви енергійна особа, вам підійдуть ефектні купальники в стилістиці колор-блок. Вони завжди виглядають дуже графічно, а контрастна геометрія допоможе скорегувати силует.

Принти

Будь-які принти завжди виглядають дуже привабливо. Дівчатам з пишними формами варто вибирати не надто великі, вони будуть візуально надавати більше обсягу. Влітку 2018-го будемо засмагати в купальниках тропічного забарвлення, в кокетливий горошок, динамічну смужку і ніжні квіти. На замітку! якщо принт розташовується з боків, він зробить вашу талію тонше. Якщо малюнок знаходиться у верхній частині купальника, ваші стегна підуть на другий план. Дрібний монохромний або контрастний принт завжди буде виглядати органічно, а діагональна смужка – стрункішою. Багато хто боїться горизонтальної смужки, але якщо у вас тонка талія, роздільний купальник в морську смужку притягне до ваших жіночним вигинів ще більше уваги.

Деталі

Є думка, що рюші, оборки і бахрома будуть тільки збільшувати обсяг, і багато дівчат відмовляються від таких моделей. Але не варто забувати, що ці деталі можуть візуально скорегувати фігуру: додати обсяг або прибрати його там, де це необхідно. Якщо у вас крупнуваті стегна, підберіть верх з обробкою з воланів, він врівноважить силует, додасть руху і легкості. Шнурівка? чому б і ні! якщо вона на стегнах, вам буде комфортно її регулювати. Якщо ви-щаслива володарка пишного бюста, придивіться до злитим моделям зі шнурівкою або блискавкою на грудях. Захоплені погляди всього пляжу вам забезпечені!

+9анна чумаченко, анна морозова