Аделіна сотникова про стосунки з давою, кар’єру співачки і прем’єру нового фільму

0
21

– аделіна, ми зустрілися з нагоди прем’єри фільму оскароносного продюсера стівена мао «попередження», тому не можу не запитати: як тобі це кіно? які враження залишилися після перегляду?

– фільм відмінний. Формат антиутопії, наукова фантастика. Цікаво і може сподобатися не тільки молоді, а й дорослим людям.

– фігурне катання-вид спорту, в якому необхідний артистизм. Тобі його не позичати. Ніколи не замислювалася про акторську кар’єру?

– все тільки починається (посміхається).

– не так давно ви разом з твоїм продюсером, співачкою ivka, випустили спільний кліп на пісню «сталь». Про що цей трек, які смисли особисто ти вклала в цю красиву музичну історію?

– настя ivka особисто написала і музику і слова. Для мене це справжній гімн подолання. Під час виконання композиції я вклала в неї всю бурю емоцій, які відчувала в моменти труднощів і перемог.

– музика для тебе-це свого роду експеримент і проба пера або ж ти відчуваєш в собі сили розвивати кар’єру співачки?

– зрозуміло, я буду йти далі в цьому напрямку разом з моїм продюсером анастасією ivka.

– останнім часом всі обговорюють твій відхід з проекту «льодовиковий період». Шанувальники помітили, що за короткий проміжок часу ти встигла спрацюватися і подружитися з давою. Які якості в ньому як в людині тебе залучили і дозволили вам продовжити спілкування вже за межами проекту?

– ми дружимо. Він дуже світлий і добра людина, ці якості особливо цінні в сучасному світі.

– все в порядку. Будуть і були й інші, більш масштабні проекти.

– ти вже встигла опинитися в кріслі журі. Що складніше: виходити на лід як учасник шоу або ж оцінювати виступи колег і їх зіркових партнерів?

– це однаково нелегко. Адже оцінювати колег і виставляти їм бали досить складно: в проекті всі профі.

– як плануєш провести майбутній локдаун і як ставишся до подібного роду обмежень? наскільки складно в такій ситуації доводиться спортсменам і тренерам?

– не можу сказати, що я помічаю локдаун, дуже багато цікавих проектів в розробці і реалізації.

Фото інших гостей прем’єри фільму «попередження» шукай в галереї:

+2