Bhm professional масло для нігтів і кутикули » диня»

0
14

Bhm з запахом дині-це ніби літо, налите у флакон. Це масло таке яскраве, насичене « «смачне», і навіть дизайн повністю відповідає.

Є речі, які змушують нас бути суб’єктивними, і для мене таким є це масло. Я дуже люблю аромат дині, а в ньому він такий насичений, солодкий, можливо навіть нудотний. Це, звичайно, для любителя, але я як раз до них ставлюся)) у поєднанні з дрібними черепашками всередині запах дині дійсно викликає асоціацію з літом. У bhm майже в кожному маслі є щось у флаконі, зазвичай квіти.

Бульбашка величезний-75 мл. Таке ж масло є по 16 і 33 мл, але я замовляла з великою знижкою, тому мені було без різниці яке вибрати і взяла побільше. Зазвичай, коли я розповідаю про догляд за нігтями і кутикулою, то пишу, що рідко користуюся маслом і волію віск, а зараз показую майже каністру масла)) я насправді не дуже часто ним користуюся і швидше за все буду якось змішувати з кремом для рук, тому що використовувати стільки до закінчення терміну придатності під силу хіба що майстра з манікюру.

Кисть в маслі не найкраща, по мені вона трохи жорстка. Зате на відміну від піпеток вона дістає до самого дна.

Консистенція масла рідка, але не настільки, щоб випадково капнути їм з кисті. Після нанесення воно не вбирається і відчувається жирним, але можна використовувати трохи і розтерти по пальцях, тоді маслянистість буде мінімальна.

Користуюся маслом днем, але хорошого відходу від нього не помічаю. Це дуже засмутило, тому що кілька років тому у мене було інше масло цього бренду, і тоді враження були приємними. Можливо, я просто вже знайшла дуже хороші ефективні засоби, тому всі інші намагаюся порівнювати з ними. Bhm зволожує кутикулу, але приблизно на 1, максимум на 2 миття рук. Щоб манікюр виглядав добре, мені треба наносити масло кілька разів на день. Якщо ваша кутикула не така суха, як у мене, то швидше за все вам воно сподобається набагато більше. Єдина причина, по якій продовжую користуватися маслом, це смачний запах стиглої дині.

У bhm дуже багато масел з різними ароматами на будь-який смак. Як я зрозуміла, у всіх них нехитрий і загадковий склад:

Щось мені підказує, що за фразою «масло косметичне» ховається звичайне мінеральне. З боку виробника негарно писати склад таким чином, він не дає однозначного розуміння що знаходиться всередині, та й купити мінеральне масло швидше за все багато хто не захотів би. Тим не менш, у bhm хороші відгуки, багатьом подобається масло цього бренду. Я, мабуть, утримаюся і більше нічого у них купувати не буду.