cat keyhole underwear

3-9-2017

Жінки набувають більш сміливі і сексуальні моделі одягу тоді, коли їх організм найбільше готовий до зачаття. Вони бажають це на підсвідомому рівні для того, щоб виглядати вражаючими перед обличчям інших жінок. Рекомендую купити cat keyhole underwear

Інстинкт підказує жінкам, коли вони найімовірніше можуть зачати, і вони несвідомо хочуть виглядати дуже привабливими, причому зовсім не для того, щоб ощасливити своїх партнерів.

Дослідники стверджують, що, швидше за все, це ніщо інше, як спроба перевершити потенційних суперниць, тим самим вони намагаються, щоб суперниці виглядали менш привабливими.

Як вважають експерти, кінцева мета, найімовірніше, — це роздобути кращого партнера, але вибір жінкою одягу все-таки знаходиться під впливом інших жінок, які можуть стати на їхньому шляху, але ніяк не спосіб впливу на чоловіка.

Дослідження, яке буде опубліковано в журналі Consumer Research, стверджує, що під час покупок на поведінку жінок надає пряме вплив гормони. Жінкам, які перебувають у різних фазах менструального, були показані різні зображення інших жінок, потім же вони повинні були вибрати одяг, яку хотіли б купити.

В результаті серед жінок, які перебували в процесі овуляції, і яким були показані найбільш привабливі зображення, більшість вибрало ту одяг, який максимально підкреслювала їх найкращі риси, чого не скажеш про жінок, яким були показані фотографії непривабливих представниць прекрасної статі.

Жінки, які не були в змозі овуляції, не показали аналогічних змін у поведінці. Доктор Христина Дуранте (Kristina Durante), фахівець університету Міннесоти зазначила, що бажання жінки на піку фертильності підсвідомо вибирати сексуальний одяг все ж таки пояснюється тим, що вона намагається бути найпривабливішою в цей момент, перевершити інших жінок і привернути увагу потенційних партнерів до себе.

«Для того, щоб отримати бажаного партнера, жінці необхідно оцінити привабливість інших жінок, що оточують її для визначення того, наскільки привабливою повинна бути вона, щоб заманити того чи іншого чоловіка», — додала лікар.