Чи є шанс на диво?

0
13

І знову здрастуй мій бебіплан. Я тут з 2015 року в плануванні і багато дівчаток може навіть пам’ятають мене. 6 років намагаюся стати мамою вдруге. Якщо в кратце, мені 37, є син від першого шлюбу 15 років. У другому шлюбі (правда ми вже офіційно в розлученні, але все ще разом) діток немає, але дуже хотіли. У 2015 зб на терміні 5-6 тижнів, в 2016 після кріо протоколу на тому ж терміні викидень. І в 2019р самостійна раптова вагітність теж закінчилася на цьому терміні. При підготовці до екз було перевірено практично все, крім hla типування. Тоді ми плюнули на все і вирішили, що живуть же люди без дітей, ну і ми зможемо. Але доля мабуть як то за нас вирішила по іншому і штовхнула нас ще раз.

Що маємо? на 31 дц (при циклі 28 днів) я зрозуміла, що десь мої «свята» загубилися, підсумок //. На 32 дц-хгч 3566. Шок, істерика, прийняття ситуації. Хороший дуже лікар посилає здати крім звичайних аналізів — вовчаковий антикоагулянт (жодного разу не здавала його раніше). Як підсумок — 1,68 (позитивний і завищений сильно). Гемостаз теж не в нормі. Прогик середній, потрібна підтримка. Здаю на 36 дц хгч — 11 400 . Начебто зростає, але не кожні 48 годин виходить подвоєння. Зараз я на метипреде, клексане 0,4 і дюфастоні в підтримці. Сьогодні ще отримали результати аналізу на hla типування. 6 збігів з 6.

Купа питання і поки немає відповідей. З 32 по 36 дц приріст хгч нормальний , якщо він не в 2 рази зростає кожні 2 дні? що робити з цими збігами? літ терапія з донором?імуноглобулін? страшно, що підходить термін 5-6 тижнів, при якому вже 3 рази все закінчувалося. Чи є шанс на диво з таким набором всього? або нам просто не дано мати спільних дітей?