Даремно так довго відкладала покупку-stellary long lasting lipstick № 08 super star

0
33

У нас на сайті досить значна кількість відгуків на цю лінійку помад, я читала їх, напевно, все. Відтінки в лінійці-ну дуже хороші, всі носибельні, від яскравого до нюду, від темного до світлого. Мене від покупки гальмував один момент… І це-футляр!

Так-так, можливо, хтось вважатиме мене дивакуватою, милий же футляр, та й яка різниця який він і як виглядає. Так, милий, але неймовірно легкий, таке відчуття, що помада не важить нічого, настільки дешевий пластик, ну прикріпили б грузик для солідності, ну справді, а. Мені не обов’язкова «люксова важкість», але помада не відчутна в руках.

І так, я ласа на красиву упаковку, вона для мене теж важлива, не так, як вміст, але все ж. Легкість футляра-ось моя претензія, і не треба на мене так дивно дивитися 😅 😝 . В черговий раз свотчила відтінки в магазині, і все-таки вирішила взяти, закривши очі на іграшковий футляр. Гаразд вже 🙂

Помада по текстурі-сатинова, хоч вона і заявлена, як кремова, але-це сатин! у міру щільна, з одного разу може перекрити природний пігмент губ, лягає на губи добре, але все лущення підкреслить, а не згладить, як це часто роблять кремові помади.

Помада дуже стійка, перекус переживе запросто, а ось серйозну їжу, наприклад, макарони з гуляшем — ні, зійде зі слизової і доведеться її оновити, хоча контур залишиться. До стійкості немає питань.

Губи не сушить, але і не зволожує, взагалі нічого не робить зі станом губ, не липка і в білу смужку не скочується.

Відтінок-любов! коричнево бежевий з легкою рожевинкою, красивий, більше холодний, ніж теплий. Закохалася з першого свотча, раніше чомусь тестила інші відтінки, а на цей не звертала увагу.

Аромат у помади дуже яскравий! дуже яскравий, прям ось дуже. Але, мені не заважає, він швидко вивітрюється з губ. У мене асоціація з запахом лимонної меренги, хоча я розумію, що меренга має інший аромат, і помада пахне аж ніяк не їй.

Якщо відкинути мої жартівливі претензії до футляру-помада дійсно непогана, я б навіть сказала-хороша. Про такі кажуть-робоча конячка на кожен день. Про покупку я не шкодую, вартість вельми бюджетна, помада вельми робоча 🙂

Я тільки на макро-фото помітила, що у слизової помада лягла не кращим чином, в житті цього не видно.

І варіант без нічого, тільки з помадою і олівцем, захотілося трохи «утеплити» помаду. Теж виглядає непогано.

Загалом даремно я крутила носом біля стенду бренду, футляр — не дуже, але ж головне те, що всередині, а всередині класна помада, яку я тепер із задоволенням ношу.

Оцінка: 9/10

Вартість: 350р

Спасибі, що читаєте!

Віка.