Як схуднути за місяць на 10 кг без шкоди для здоровя людини

0
135

Схуднути за місяць на 10 кг без шкоди для здоров’я реально? Багато помиляються, вважаючи, що потрібно обмежити своє харчування до рекомендованого кількості калорій і тоді все чудово вийде, а яку їжу прибирати з раціону — це вже на розсуд «худне».

Насправді ж, така самостійність і необачність може призвести до сумних наслідків. Деякі висококалорійні продукти, необхідні організму. Хоча вони і не є незамінними. Ось тільки адекватну заміну може підібрати лише фахівець.

Як схуднути за місяць на 10 кг без шкоди для здоров’я

Краще всього, сходити на прийом до дієтолога, який визначить скільки у вас зайвих кілограмів, за допомогою якої дієти і у який проміжок часу можна від них позбутися. Зазвичай лікар докладно з’ясовує анамнез пацієнта, які у нього є захворювання, і просить здати деякі аналізи. Справа в тому, що не існує оптимальної дієти для кожного, і підбирати її слід з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Для одного певна дієта може стати панацеєю, а для іншого – провокатором хвороби.

Які ж дієти найнебезпечніші?

На це питання не можна відповісти однозначно, тому розглянемо кілька дієт і їх потенційні небезпеки. Найефективніші дієти, які допоможуть схуднути за місяць на 10 кг без шкоди для здоров’я — це низькокалорійні дієти, аж до голодування. Такі дієти допоможуть за лічені дні позбутися від декількох кілограмів, але ціною цього стане погіршення фізичного і психологічного стану людини: з’явиться безсоння, дратівливість, погіршиться колір обличчя, може розвинутися авітаміноз і т. д.. Не пропустіть статтю Як схуднути без дієти і прибрати живіт.

Серед низькокалорійних дієт лідирують деякі «модні» і, здавалося б, смачні дієти. До них можна віднести шоколадну. За день людині можна з’їсти близько 80 р. шоколаду і випити кілька чашок кави. І ще одна подібна дієта в останні місяці набирає популярність, це, так звана, «льодяникова» дієта. В день можна з’їсти до 150 р. солодкавих льодяників. Після них дійсно пропадає апетит і разом з ним питання, на кшталт «як схуднути в особі» і взагалі бажання продовжувати мучити себе солодким, навіть якщо раніше солодке було улюбленою стравою. У таких дієт є істотний недолік — вони категорично заборонено людям, що страждають цукровим діабетом. Тому, перш ніж приєднуватися до цих експериментатором, здайте аналіз крові на цукор.

Вже кілька десятків років популярністю користуються білкові дієти. Це коли людині практично в необмежених кількостях можна їсти нежирні м’ясні і рибні продукти, але забороняються вуглеводні. Цієї дієти часто дотримуються спортсмени, але для звичайного, непідготовленої людини вона може бути небезпечна. Таке харчування можна порівняти з суворим вегетаріанством.

Особливо обережними з вибором дієти слід бути підліткам, майбутнім і годуючим мамам, а також літнім людям.

Можливо, що ви не зрозуміли з цієї статті, як схуднути за місяць на 10 кг без шкоди для здоров’я, зате хоча б дізналися про небезпечні дієти.

Джерело: http://glam-novias.com.ua/