Квартира за 20 млн і вечеря зі співаком в подарунок: олександр сєров продає житло через instagram

0
17

Музикант олександр сєров вже давно проживає в заміському будинку неподалік від сім’ї дочки мішель. У артиста також є п’ятикімнатна квартира з дорогим ремонтом в москві. Її він, до речі, несподівано для всіх вирішив виставити на продаж. Причому самим незвичним шляхом — через свій instagram. Ніби туфлі продає… Передплатники тут же активізувалися-можна не тільки подивитися, як живе їх кумир, а й придбати квартиру, яка належить самому олександру сєрову! за умови що у вас є вільні двадцять мільйонів рублів.

Щасливому покупцеві 67-річний артист запропонував також особисту зустріч в одному з кращих столичних закладів. Думаємо, автограф додається.

«друзі! я створював цю квартиру для себе, для свого натхнення! сподіваюся, що і для когось із вас вона стане місцем для щасливого життя! приходьте на перегляди і залишайтеся тут жити! а нового власника я запрошу на дружню вечерю в ресторан, щоб відзначити цю подію», — написав у своєму instagram виконавець.

В оголошенні не уточнюється, але, думаємо, артист має намір залишити всі свої меблі новим господарям. За словами музиканта, він особисто брав участь на всіх етапах ремонту та дизайну, створюючи житло для комфортного і щасливого життя.

Поруч з будинком сєрова знаходиться москва-річка, оглядовий майданчик, торговий центр, всілякі магазини і інша необхідна інфраструктура. Неподалік також є місце відпочинку з пляжем для купання.

Район вважається в столиці сприятливим з точки зору екології. Саме тому житло там завжди користується величезним попитом, навіть незважаючи на не всім доступну ціну.

З якої причини сєров зважився на такий терміновий продаж нерухомості-невідомо. Ясно лише те, що зараз виконавець проживає в заміському будинку і в столицю, судячи з усього, повертатися не збирається.

Цікаво, як скоро олександр миколайович знайде покупця?

Компанія, що займається цією угодою разом з артистом, має намір продати елітну нерухомість 13 вересня за ціною кращої пропозиції.

Женя мацынина