«лак для будь — якого випадку» в особі осінньої новинки від bow nail polish flash-miles away

0
17

Лак для будь-якого випадку… Складне питання, особливо коли не розділяєш лаки по життєвих заходах і фарбуєш за настроєм. Сьогодні зелений, завтра червоний, через тиждень чорний — в цьому вся я. Однак, все таки зважилася виділити один відтінок для будь-якого осіннього випадку. Новинка від bow nail polish flash у відтінку miles away.

флакон

За класикою bow спочатку скляний флакон був упакований в картонну коробку, на якій можна знайти інформацію про виробника, склад засобу і дані для контактів. Флакон об’ємом 11 мл виконаний зі скла, досить важкий.

Білий прямокутний ковпачок від кисті є знімним, під ним знаходиться цілком звичайна і зручна для роботи кисть.

кисть

Щось середнє, цілком собі комфортна для власниці великої нігтьової пластини.

текстура

Лак не такий густий, як його побратими з серії flash. Наноситься без проблем, схоплюється за 3-5 хвилин, що дозволяє досить швидко зробити манікюр. Після висихання нагадує пісочне покриття, тому, якщо ви любителька глянцевого фінішу, варто нанести топ.

щільність кольору

Їжу, верещу, кричу — це що таке!? а щільність погуляти не вийшла? як розумієте, 1-2 шарами обійтися не вийде. Хочеш гарний щільний колір-пихти і фарбуй. Благо хоч засихає швидко.

1 шар

зі спалахом і без

стійкість

На моїх нігтях стійкість покриття цієї лінійки 5-6 днів, проте може на 3-4 почати стиратися у вільного краю.

підсумок

Ну це провал. Так сильно я хотіла цей лак, покладала надії на відтінок, у підсумку отримала чорти що. Якщо готові терпіти принади напівпрозорості, пихкати і фарбувати — раджу. Якщо не готові миритися, то не варто. Однак я вибираю перший варіант, тому що відтінок сердешко підкорив.

зверху зі спалахом