Медовий масаж як метод боротьби з целюлітом

0
204

З найдавніших часів добре відомо, що мед наділений лікувальними властивостями. Зараз його застосовують у багатьох рецептах для того, щоб поліпшити стан зовнішнього вигляду шкіри і волосся. Ще в стародавньому Тибеті з допомогою меду боролися з целюлітом, тому ні для кого не секрет, що медовий масаж в сучасній косметології взяв свій початок ще в давнину.


З найдавніших часів добре відомо, що мед наділений лікувальними властивостями. Зараз його застосовують у багатьох рецептах для того, щоб поліпшити стан зовнішнього вигляду шкіри і волосся. Ще в стародавньому Тибеті з допомогою меду боролися з целюлітом, тому ні для кого не секрет, що медовий масаж в сучасній косметології взяв свій початок ще в давнину.
Ефект від медового масажу є чарами. Всі біологічні активні речовини, що входять до складу меду, відмінно взаємодіють з поверхнею шкіри, вони розігрівають її, насичують необхідними мікроелементами і висновок шкідливі токсичні речовини з організму. Саме в результаті цього всі накопичені ущільнення під шкірою розгладжуються, при цьому шкіра робиться дуже еластичною і пружною.
Як пишуть на сайті www.figarozorin.ru, масаж з медом від целюліту добре розігріває шкіру, відмінно покращує кровообіг, плюс дуже посилюється ефект рефлексотерапії» з-за того, що шкіра добре прилипає до долонь через меду і різко відривається.
Медовий масаж дуже корисний тим, що він покращує кровообіг в дуже глибоких шарах м’язів і шкіри, тим самим посилюється лімфоток. Внаслідок цього клітини целюліту розчиняються з високою швидкістю і все, що в організмі є зайве, виводиться через шкірні пори. Медовий масаж приносить величезну користь жіночому здоров’ю, так як він покращує живлення для внутрішніх тканин і органів і сприяє схуднути без виснажливих дієт.
Щоб досягти видимого результату не вистачить одного сеансу антицелюлітного медового масажу, потрібно робити масаж через день або 2 рази на тиждень з допомогою меду протягом 1 місяця. Професіонали в області косметології категорично забороняють захоплюватися медовим масажем і робити його щодня, так як мед здатний чинити величезний фізичний вплив на людський організм і шкіра піддається свого роду стресу, тому варто робити між медовими процедурами перерви в 1-2 дні.
Що необхідно приготувати для медового масажу?
Для того, щоб медовий масаж був ефективним потрібно використовувати свіжий натуральний мед (квітковий або липовий) без сторонніх добавок. НЕ рекомендується використовувати зацукрований старий мед. Щоб зробити медовий масаж на стегнах, то знадобиться приблизно 2-3 чайні ложки меду, в який можна додати за бажанням пару крапель ароматичного масла (лимонне, грейпфрутове, лавандова, апельсинове, евкаліптова, мандаринове – саме ці масла мають антицелюлітною дією).
Ароматичне масло найкраще додавати мед прямо перед початком процедури, так як воно має властивість зникати. Після того, як було приготовлено мед з ефірними маслами, потрібно нанести його на долоні рівномірно і, використовуючи масажні рухи потрібно змастити медом проблемні зони. Масаж рекомендується починати з м’яких рухів, а потім притиснути долоні до тіла і відривати. Рухи повинні поступово посилюватися i ставати різкими і більш інтенсивними. Спочатку можна побачити, як мед буде вбиратися в проблемну шкіру, потім на долонях можна помітити масу білого кольору. Якщо вона почала з’являтися, значить, медовий масаж робиться правильно.
Після закінчення процедури потрібно змити залишки меду з шкіри, використовуючи м’яку мочалку і нанести на шкіру зволожуючий крем.
У перші сеанси такого масажу будуть з’являтися хворобливі відчуття і навіть можуть з’являтися невеликі синці. Причиною больових відчуттів і синців є слабка пружність шкіри. Фахівці рекомендують підготувати шкіру до антицелюлітного масажу заздалегідь, варто починати масажувати свої стегна (або інші целюлітні області) за тиждень до першого сеансу медового масажу.