Менопауза: якість твого життя

0
19

Що відбувається?

Які ознаки зазвичай асоціюються з менопаузою? фізіологічний дискомфорт, припливи, проблеми зі сном, емоційна рухливість, скачки настрою … Знайоме? додайте до цього можливі складнощі з лібідо, дискомфорт при близькості з партнером, проблеми зі шкірою, тьмяність волосся і нігтів — і виявиться, що не дарма багатьох дратує приказка про «45 і ягідку знову».

Це розхоже переконання абсолютно не відповідає нашому стану і, найголовніше, внутрішньому відчуттю. Ми змушені справлятися зі звичним потоком повсякденних справ і завдань, вирішувати домашні і робочі питання… Можливо, відчуваючи при цьому проблеми зі сном або настроєм, моральний або фізичний дискомфорт.

Отримувати колишнє задоволення від життя і вже тим більше насолоджуватися новим періодом зрілості часто не виходить … Не рятує навіть свобода від виховання дітей і відсутність необхідності будувати кар’єру.

Чому це відбувається?

Більшість неприємних змін пов’язано з природними процесами, що протікають в жіночому організмі в період менопаузи. В першу чергу, в них «винна» глобальна перебудова гормональної системи-зниження рівня статевих гормонів: естрогену і прогестерону. Саме вони відповідають за жіночий цикл, загальний стан репродуктивної системи, красу волосся і нігтів, стабільність настрою і процеси засвоєння корисних речовин…

Подібне зміщення балансу може «тягнути» за собою і інші зміни. Наприклад, знайомі багатьом проблеми зі сном можуть бути викликані зниженням вироблення мелатоніну — гормону сну. Емоційні скачки або напади дратівливості — зниженням засвоюваності корисних речовин (вітамінів і мінералів) з їжі. Погодьтеся, в сумі все це може дати не найприємнішу картину повсякденного життя.

Що можна зробити?

В першу чергу, важливо знати: з подібними явищами ні в якому разі не варто миритися. Не потрібно списувати свій стан на» спадковість«,» втома«,» вікова криза » і десяток інших причин. За якість життя в період менопаузи можна і потрібно боротися!

Допомогти в цьому можуть комплексні негормональні біологічно активні добавки — наприклад, «флавіа ніч». До складу «флавіа ніч» входять вдумливо підібрані італійським виробником натуральні компоненти, які спрямовані на загальну підтримку жіночого організму в період менопаузи.

В першу чергу, потрібну підтримку дають фітоестрогени — ізофлавони сої) — негормональні речовини рослинного походження. Вони аналогічні за своєю дією природним естрогенів, що виробляються жіночим організмом. Саме фітоестрогени можуть підтримати стан жінки в період менопаузи, пом’якшуючи всі процеси і зміни, властиві цьому періоду (в тому числі, припливи).

Не менш важливим значенням володіють вітаміни і мінерали. Наприклад, магній підтримує стабільний психоемоційний фон і знижує відчуття втоми. Кальцій і вітамін d (така комбінація допомагає організму краще засвоювати кальцій) підтримують кісткову систему. Вітаміни b6 і b12 беруть участь в обмінних процесах, що сприяють засвоєнню поживних елементів, а альфа-ліноленова кислота дозволяє забезпечити надходження таких важливих для жіночого організму омега-3 жирних кислот.

Ну а «вишенькою на торті», або, якщо серйозно, унікальним компонентом «флавіа ніч», є мелатонін, що допомагає налагодити процеси засипання і глибокого сну. Це дає таку необхідну кожній жінці можливість повноцінного відпочинку і відновлення сил.

Комплексна підтримка організму-це відмінний спосіб знову відчути себе бадьорою, повною сил-і, найголовніше, відчути бажання жити, любити, працювати і творити!